• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP Party-Dernek 2012

Started by mijat, 14 January, 2012, 21:11:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ma jebo njih i posao... daboga od sutra ni za hljeba ne zaradili, daboga im krov propao zbog tezine snijega kao sto je i Skenderija  3:( 3:( 3:( 3:( 3:(  sto je jos gore dabogda im se bacio covjek pa ga zatvorili bar dok se ne zavrsi VIP Party

adrenalinbn

Hare, skini me s  liste >:( Zbog zdravstvenih razloga necu moci prisustvovati derneku koji ce, ne sumjnam, oboriti sve rekorde posjecenosti. Dobro cugajte i uzivajte u carolijama (:smijeh: (:smijeh:

Pezo

Kamena dob nije pro¹la jer bi nestalo kamenja...

looka

A da se lagano pokupite svih èetvoro i doðete?  :P

Pezo


Dae neko ponudi da za to vreme èuva   police:( decu devil:(  devil:(  devil:(  devil:( , da da èetiri njih moglobi  ;D
Kamena dob nije pro¹la jer bi nestalo kamenja...

minjon81

Uuuu ovo nije bio moj dan! Marinaaa nadji nam smestaj jer moram pothitno da odspavam inace sam riknula. ..

HeAd

minjon...oli na pale?oli je pukla cijev  regge
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

otrov

ovom izgorilo ovom pukla cijev headu se urusio krov.. svi cemo mi na otvorenom da spavamo :)
share it with friend or two

minjon81

Hhvala heade snasli smo se inace bih zaspala na parkiranom sestosedu

HeAd

Quote from: otrov on 17 February, 2012, 15:46:17
ovom izgorilo ovom pukla cijev headu se urusio krov.. svi cemo mi na otvorenom da spavamo :)

srusio se krov sreca pa blizu interex uzeo sam sator  (:smijeh:, a i minus nije velik  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

znaci oko 30-35 najava. nas ce biti jos 5-6
dva janjeta su narucena .... organizacija u toku, guzva trcanje, mila majko, jahorina je puna ko sibica ...

dragon

 ole ole ole ole ole

jahorina dolazomo  anan u koliko poènemo da peèemo sutra  regge  :bravo::(

ole ole ole ole ole

vip-jahorina

Dolazak: ko kad hoce, ali od 16-17h bi bilo optimalno. Znaci sutra na skijanje, pa onda poslije na dernek.
Lokacija: Naselje SATOR ispred vikendice M&M (nemojte zamjeniti sa pansionom MM kod Ogorijelice).

suss


3d

Mozda i ja naletim na party cim osvojim redbull  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: