• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

MSD JAHORINA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 06 October, 2010, 11:40:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG

joooooooooooooooooooj,dobro jutro

brera


DarkoN

dobro jutro, stizem i ja. jutros se malo duze spavalo, nadam se da nisam zakasnio na klasiku.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

hahahhaha zavrsice brera tvoju recenicu vrlo rado  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
mogao bih popiti jedno pivo. ako ima zainteresovanih nek se prijave.  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

ja sam uvek zainteresovan za pivo

DarkoN

pocele su utakmice, odoh da pravim kombinovani prenos.  ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

katastrofa srbije protiv estonije 1:3 , bih samo mrsavih 1:1 sa albanijom.  :'(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

cestitke slovencima za pobjedu od 5:1 nad farskim ostrvima  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 08 October, 2010, 22:24:54
katastrofa srbije protiv estonije 1:3 , bih samo mrsavih 1:1 sa albanijom.  :'(

Sta da rade sad sa Pizonom alkosom... nije normalan...rece na kraju utakmice da su mu sudije kumovale porazu! Pih!
Onog Stojkovica poslat u Zimbabve da brani!

Bravo slovenci... kontam da ce Italija i Slovenija sigurno otici na EP!

DarkoN

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 08 October, 2010, 23:25:20
Quote from: DarkoN on 08 October, 2010, 22:24:54
katastrofa srbije protiv estonije 1:3 , bih samo mrsavih 1:1 sa albanijom.  :'(

Sta da rade sad sa Pizonom alkosom... nije normalan...rece na kraju utakmice da su mu sudije kumovale porazu! Pih!
Onog Stojkovica poslat u Zimbabve da brani!

Bravo slovenci... kontam da ce Italija i Slovenija dalje!
stojkovic ne moze da brani ni na kupu seoskih lola a ne za reprezentaciju.
po svemu sudeci dalje ce slovenija i italija, mada niko do sada nije briljirao. ni irska nije za otpisati.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Nije nije...boga mi...Irci cvrsti!!! Mozda ih to odvede na EP!

BOJAN-BG

NASI MALO KASNIJE PALE TREBA DA SE ZAGREJU MALO ISTI SU KO OVI IZ OLIMPISKOG CENTRA MALO NESTO URADE PA IH ONDA NEMA NIGDE

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 08 October, 2010, 23:44:35
NASI MALO KASNIJE PALE TREBA DA SE ZAGREJU MALO ISTI SU KO OVI IZ OLIMPISKOG CENTRA MALO NESTO URADE PA IH ONDA NEMA NIGDE

Hehehehehe :)

Big_DANE