• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

MSD JAHORINA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 06 October, 2010, 11:40:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ajde moze ali nemoj sad ce kisa pa skatebord klizi...sacekat cemo snijeg i kad na pocetku ne budu cistili bila bi odlicna zaebancija (svakako dolazis u januaru kad se ne radi) a cekam te u kaficu gdje se toci rakija tu se moramo zagrijat  (:smijeh: (:smijeh: ...i jos nesto.. obecaj mi da me neces bacati kao u Puli  :'(

Big_DANE

Quote from: harison on 09 October, 2010, 19:23:58
ajde moze ali nemoj sad ce kisa pa skatebord klizi...sacekat cemo snijeg i kad na pocetku ne budu cistili bila bi odlicna zaebancija (svakako dolazis u januaru kad se ne radi) a cekam te u kaficu gdje se toci rakija tu se moramo zagrijat  (:smijeh: (:smijeh: ...i jos nesto.. obecaj mi da me neces bacati kao u Puli  :'(

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

hare kod mene se za to kaze lijepi strah  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 3:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: da ti samo znas kako brera udara  devil:(  ali po ledenoj MSD i to kad ju ja natocim  :bravo::(

DJ AmmAre0n

nesto mi mirise na snijeg :)
http://www.gss-sarajevo.com/

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

tadadadaaaaaaaa

ZANIMLJIVO ZA TURISTE KOJI DOLAZE u BiH s EURIMA
http://www.bljesak.info/content/view/60625/155/

Big_DANE

NEMA VISE PLACANJA U EURIMA U BIH!!!  STA TIME POSTIZU NEMAM POJMA!?!?

DarkoN

dobro vece narode. moze meni jedno pivo. sad sam usao u kucu, u sarajevo je svega 2 stepena iznad nule s tendencijom pada temperature, STIZEEE ZIMAAAA  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 10 October, 2010, 01:16:36
dobro vece narode. moze meni jedno pivo. sad sam usao u kucu, u sarajevo je svega 2 stepena iznad nule s tendencijom pada temperature, STIZEEE ZIMAAAA  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

glasam za zimu i za dva piva  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera

Dobro jutro, klasika je pripremljena. ;D Valjda se Mijat oporavio. ???

brera


mijat

Quote from: brera on 10 October, 2010, 05:48:04
Dobro jutro, klasika je pripremljena. ;D Valjda se Mijat oporavio. ???

dobro jutro, mo¾e i meni klasika, oporavio sam se i sad sam kao nov  ;D juèe je bilo kritièno. mene su stari uèili da posle redovnog pijanstva nije dovoljno jedno spavanje veæ minimum dva i to je istina  ;D

skiDeki

Dobro jutro, evo i mene na klasiku, malo sam zakasnio, sinoc sam radio do jedan iza ponoci ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

dobro jutro. stizem i ja na klasiku.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera