• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

MSD JAHORINA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 06 October, 2010, 11:40:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

evo mene na jedno pivo. ako ima neko nek se pridruzi.
Quote from: MarijaBB on 13 October, 2010, 15:53:46
Mi smo predali za pasose prije nekoliko dana pa ako ukinu vize, ove godine idemo u inozemstvo na ski. Nije da ne volimo Jahorinu ali da nam malo dupe vidi puta.
nije lose otici i negdje drugo, ali valjda ces doci i na jahorinu bar na jedan vikend?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

LJudi danas sam polozio 2 i u petaj imam jos jedan ispit...ako Bog da upisujem 4 na teret dezave!!!! :) 
IDEMO CUUUUUUUUUUUGAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!
 ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(




 


brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

to dane svaka cast samo napred ja cu ovo meze sa dna slike

lola

BRAVO DANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Big_DANE

Hvala hvala svima...pijete li vi ljudi sta!?!? :P 

Quote from: brera on 13 October, 2010, 19:08:13
Æestitke Dane. :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(Ako sve ovo pojede¹ i popije¹, stvarno si te¾ak teret za dr¾avu! (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ma Brera ja kontam da je skuplje skolovanje ovde nego u SLO!?  Gradjevina kosta 100.000 din ilti 1.000 E ( da se razumemo to je samo skolarina ) + ispiti + upis...svaki papir se palaca...
Moja devojka danas isla da uzme papir (obrazac od 2 lista ) za dom studenata...kostalo je 300 din... to je 3 E ili 6KM za dva lista papira...dva lista!!!!!! Ne znam kako ih nije sramota!!?

Big_DANE


MarijaBB

Ma nisu oni nista pretjerano prosvercali. Ali sto su debili....... Vrhunski. Da sam ja sudija, ja bi im uzela pasose na 50 godina, strpala u zatvor na 10 godina. Kao primjer drugima.
Lik je bas umobolan. Mislio da ga nece prepoznati pa stavio fantomku. A tetovaza......

skiDeki

Ima li koga da sabijemo nesto :P :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Ima ima...evo malo da se mezne i pivce :)

   

BOJAN-BG

sta je ovo nikog u kafani jutros,dobro jutro

DarkoN

dobro jutro. jutros cu izgleda ja da spremam klasiku.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Dobro jutro pridruzujem vam se!

nESTO NAM NEMA OMLADINACA :o
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 14 October, 2010, 07:42:33
Dobro jutro pridruzujem vam se!

nESTO NAM NEMA OMLADINACA :o
omladinci izgleda jos spavaju  devil:( devil:( devil:(
moramo im ostaviti klasiku pa nek se posluze kada ustanu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...