• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

MSD JAHORINA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 06 October, 2010, 11:40:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat


DarkoN

eh kad se samo sjetim, skijanje pa slikanje pa onda kod ace u kolibu na pivo i cevape. jedva cekam opet.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Mene polako hvata Jahorinsko ludilo i mislim da cu puci..... ko je blizu nije mu verovatno problem, mada nisam ni ja daleko 270 km, kad zapada i pocnu sredjivati staze mislim da cu odmah doleteti jedan vikend ludzatobom:((


Jeo sam nekog soma, mogao bi spricer omlatiti da riba ne pliva na suvom (:smijeh: (:smijeh: Darko naravno pivo!

Hare me poceo zabrinjavati, nema ga nekoliko dana, poslao sam mu sms ne odgovara mi ???
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


skiDeki

Onda nek bude kako ti kazes, ZIVELI,  EGÉSZSÉGEDRE
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/snijeg-moguc-vec-veceras-najavljen-i-za-cetvrtak.html


aaaaaaaaa jelde ne vjerujete.
eto prvi ovogodisnji nam je ljosnuo. a ovaj sa kamere 1 jos se nije ni otopio.

skiDeki

To Maso, peci ustipke, ide nam zima s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) :bravo::( :bravo::( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

A evo i cevapa i piva :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Informacija za sve koji su se zabrinuli:

Sad sam se cuo sa Haretom, dobro je, ziv je i zdrav, radi, a kad ne radi luta po Sarajevu austin:( i eto tako (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

BOGAMI DEKI SLABO TI SE VIDE CEVAPI NA SLICI JA VIDIM SAMO PIVO  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

a sto se tice hareta izgleda se najvise zabrinuo brera pa otiso da ga trazi posto ni njega nema  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

lola

jel ovo pada snig il mi se prièinjava????

skiDeki

@Boki, cevapi su stigli malo kasnije


@Lola gde vidis sneg, da gledam i ja???
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

lola

na ovoj cameri 3 poljice, ko da je cesta bijela....nemam pojma...  ideea:(

lola

vjerojatno mi se èini,aodekod nas na Platku i Zavi¾anu ima malo par centa danas palo...