• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

MSD JAHORINA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 06 October, 2010, 11:40:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat


DarkoN

nocas ga najavljuju, ovde je malo zahladnilo. stvarno bi mogli da popijemo u to ime (bar) po jednu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Evo ja castim, kolegica mi se otisla poradjati, pa dok se ona pati da se mi malo pocastimo :)

DarkoN

vidite ljudi ko se pojavio nakon 100 dugih godina

14 gostiju, 12 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
DarkoN, ipa76, MarijaBB, Dane_LuDjaK_NS, brzii, LadyBird, Laus, thegrke, pinkpanter, midwest, harison, neilpryde
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ooo pozdravljam da se i ja javim ebga nisam vas zaboravio... samo malo sad ovo pred zimsko zagrijavanje neki party u zatvorenom tako da je ludilo ovih dana u Sarajevu morate me razumjeti :bravo::(   |-) jel ima neko ovdje da toci vodu ideea:( pa da letim nazad u krevet jos samo malo pa dodjem nazad....danas nigdje i nista mozda se ode popravit u neki kafic (klin se klinom izbija) cujemo se drustvo uzivajte....vidim spominjete snijeg pa evo nek nam zapada kako treba TARLAH TARLAH TARLAH treba za BRERU da padne minimalno 3m..a od men mu dajem jos 5m pa da ne moze nazad u SLO  (:smijeh: kad budem malo imao vremena prelistat cu ostatak vidim sve mi plavo izgleda se puno pisalo  :o :o

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

vidis da je nekad dobro ostati kod kuce.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

da u jednu ruku  3:( ali bezveze sto se bas tu desilo. to je ono bilo ©A TO TI MENA BA NEDAS DA JA UDEJM  PUC PUC PUC i potom BOLNICA a za par dana ce bit ovom sto je pucao zapaljena kuca, izgorio automobil..ili sto ce bit jos gore pretucen (ubijen) ebga ovdje u Sarajevu se niko nikogen boji hehehe

evo slikica s novog mobitela :D naravno prvo je uslikan bord :D a onda moja sestricina





a ne smijem zaboraviti scene za film s Angelinom sto se pocele snimati, ja na posao idem vidim gori nesto :O reko auu sad tamo gore tjela ofo ono a ono kamera i nekih kablova tona :D




dobra kamerica  :-* uhh kakve ce tek slike bit s jahorine  ludzatobom:((

DarkoN

samo jos da postavis sliku  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
najgore je sto se u sarajevu i za najmanju sitnicu potezu nozevi i pistolji.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Bas se svasta dogadja danas >:( ali to nije razlog da ne popijem pivo :-))
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

moze pivo i meni. hare hoces li ti alpsko ili ces sa nama pivo? devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Nema on vremena sad se bakce oko novog telefona!

Odlicne fotke poravi (za sad) devil:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

cek da razmislim....pa moze sad neki sok npr. schweppes bitter lemon s ledom a kad pocne utakmica moci ce pivce :D do tad nek se hladi hmm
Real M - Milan za koga navijati  :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: skiDeki on 19 October, 2010, 17:46:48
Nema on vremena sad se bakce oko novog telefona!

Odlicne fotke poravi (za sad) devil:(

ima i WIFI pa kad budem na rakiju u Rajskim vratima bit ce i info sa staze (tacnije iz kafica)  :bravo::( ali ovo je za breru lose jer ima i GPS tako da se necu izgubiti kad budem krenuo za SLO  ideea:(

evo ga i video
http://www.youtube.com/watch?v=9K5iR1gaMgc&feature=related