• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

MSD JAHORINA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 06 October, 2010, 11:40:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

dobro jutro. i ja sam tu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


snjezana


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81


DarkoN

kafanu pozdravljas a ljude u kafani ne  :P  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

pa nije bilo nikog kad sam usla!
Dobro jutro Darkon!

DarkoN

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
sta cemo da popijemo?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 01 November, 2010, 21:53:50
Eto fino, trebale bi ste se naci...

Inace Mijat i ja pravimo mini forumasijadu na Iriskom Vencu (drugi po visini vrh Fruske gore) nadam se da ce nam se i Dane pridruziti i tako devil:(

deki kako tece organizacija

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 02 November, 2010, 09:05:32
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
sta cemo da popijemo?

dobro jutro,ja kiselu vodu nocas je bilo mnogo alkohola joooooooooooooooooooooooj

minjon81

ja cu kafu, a evo hocu i da kuvam!!!
Jos neko?

minjon81

Evo ja sam skuvala vise pa ako neko naleti...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


MarijaBB

Aaaaaa cujem, kupuju se nove tabalice za vjestacki snijeg. Ne fali se Koroman..... :)