• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

MSD JAHORINA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 06 October, 2010, 11:40:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma ja da se ne zalijes  (:smijeh: ali ledara kad proradi ove sezone ima da nas nema  3:( ludnica jel vazi onaj dogovor

na vrh ja na skije ti na bord pa kako god se spustili  ole

skiDeki

Naravno da vazi, samo prvo moramo pocugati rakiju da nam bude lakse i onda vozi anan anan anan
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Evo polako se blizi kraj nocne smene koju smo hare i ja posteno odradili, sad cekamo da se pojave omladinci da im spremimo klasiku i preuzmu smenu u kafani hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

da da  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: treca smjena gotova omladinci preuzmite kontrolu u svoje ruke, zaledjene case za ledaru su u zamrzivacu deki i ja smo pili pivo   :'(  ne mogu vise cekati samo zamislim ovakav dan  ludzatobom:((


ali da mi je opet uhvatiti ovu dvojicu nesto su mi pricali sa zice ima da ih nema kad ih uhvatim  devil:( pogadjate ko je ko

brera

Dobro jutro, klasièno. ;D

mijat


DarkoN

dobro jutro. ja cu jedenu rakijicu. hare ubijas me sa ovim slikama.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Dobro jutro i ja cu klasiku....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81

Dobro jutro, ja hocu da spavam!

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

5 sati sna za poneti! :)  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hehehehe, a da se treba na planinu nebi se bunila ojjjjj joj joj

DOBRO JUTRO i ja bi s darkonom jednu ledaru ,neka darkon da se malo prisjetimo staza mozda je neko zaboravio  (:smijeh: (:smijeh: kao npr. brera treba mu nabaviti gps ili isprintat mapu  :o

minjon81

Quote from: harison on 08 November, 2010, 11:48:37
hehehehe, a da se treba na planinu nebi se bunila ojjjjj joj joj

Naravno da se ne bih bunila...
Ovde i dalje pice zemljotresi pa nemam bas neki kilometarski san!!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahhahaahhaa sorry malo mi smjesno, eh da ti je samo par sati mog sna i kad si pri kraju cujes glas od brere...HARI HARIiiii ustajes ko iz topa  3:( inace bi dlakava puska proradila  devil:(

BOJAN-BG

jutros se poranilo pa nije bilo vremena na forum,pa sam sad svratio na jedno ledeno pivo