• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pripreme za nadolazecu sezonu 2017/18

Started by Filipino, 05 September, 2017, 16:25:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mixajlo

Pokusacu jos jednom da pitam..

Tema je "Pripreme za nadolazecu sezonu 2017/18"

I kako idu pripreme tj. kakav je presek stanja na danasnji dan tj 10.11.2017?
Uveren sam da se vecina slaze da slike govore vise od reci...





Armin

Quote from: Juraakc on 10 November, 2017, 11:36:27
pozdrav
dolazim ove godine prvi put na jahorinu s familijom, nas 5 na tjedan dana u sijeènju. Èitam i ne vjerujem, ali ipak vjerujem jer smo na Balkanu. nadam se samo da bude snijega, da æe djeca i ¾ena nauèiti skijat, da æu se dobro najest, napit i nazajebavat.

:)

Pozdrav, e na ovo ti niko ziv ne moze odgovoriti jer osnjezavanja na glavnim stazama nema. Nego gledaj u nebo i moli se :) Ako sve spadne na Pracu, a zna se desiti, sto zbog snijega, sto zbog vjetra, sto zbog magle i loseg vremena, onda .. pa hajde, bar ce ti djeca nauciti skijati :)

Ja sam domaci i na Jahorinu planiram danas za sutra, kada vidim da je odgovarajuce vrijeme, i snijezni uslovi. Iskreno, nikad se ne bih kockao i unaprijed uplatio aranzman na Jahorini, ne dok ne bude citava osnijezena. Do tada imas pola-pola sansi ili da ti bude fenomenalno ili da i ne stanes na skije.



Juraakc

Quote from: Armin on 10 November, 2017, 13:25:28
Quote from: Juraakc on 10 November, 2017, 11:36:27
pozdrav
dolazim ove godine prvi put na jahorinu s familijom, nas 5 na tjedan dana u sijeènju. Èitam i ne vjerujem, ali ipak vjerujem jer smo na Balkanu. nadam se samo da bude snijega, da æe djeca i ¾ena nauèiti skijat, da æu se dobro najest, napit i nazajebavat.

:)

Pozdrav, e na ovo ti niko ziv ne moze odgovoriti jer osnjezavanja na glavnim stazama nema. Nego gledaj u nebo i moli se :) Ako sve spadne na Pracu, a zna se desiti, sto zbog snijega, sto zbog vjetra, sto zbog magle i loseg vremena, onda .. pa hajde, bar ce ti djeca nauciti skijati :)

Ja sam domaci i na Jahorinu planiram danas za sutra, kada vidim da je odgovarajuce vrijeme, i snijezni uslovi. Iskreno, nikad se ne bih kockao i unaprijed uplatio aranzman na Jahorini, ne dok ne bude citava osnijezena. Do tada imas pola-pola sansi ili da ti bude fenomenalno ili da i ne stanes na skije.

jebga, ak je sve na nebu uz ove klimatske promjene onda smo najebali, ali uglavnom gledam na jutubiju posljednjih nekoliko godina da je u sijeènju sve puno snijega tako da sam optimistièan.

ma bude sve gotovo do sezone, vrijedni ste vi ljudi, zapet æe i noæne i biti sve ok :)

nenadp

https://www.klix.ba/vijesti/bih/konakovic-poskupljenje-ski-karata-na-bjelasnici-je-apsurdno-trazit-cemo-vracanje-starih-cijena/171109130


BL1

Quote from: nenadp on 10 November, 2017, 14:10:16
https://www.klix.ba/vijesti/bih/konakovic-poskupljenje-ski-karata-na-bjelasnici-je-apsurdno-trazit-cemo-vracanje-starih-cijena/171109130

Fer je prenijeti stav i druge strane: ZOI'84: Samo ekonomski isplativa cijena ski-karata daje moguænost zdravog poslovanja

https://www.klix.ba/vijesti/bih/zoi-84-samo-ekonomski-isplativa-cijena-ski-karata-daje-mogucnost-zdravog-poslovanja/171110069

Odakle æe se puniti novo jezero na vrhu Jahorine?

Radiohead

Jel ovaj BL1 napredna verzija onog BL od prije par sezona sto je zario i palio po forumu. New generation of budgetary clerk, winter edition.

brera


brera

Quote from: Radiohead on 10 November, 2017, 19:18:53
Jel ovaj BL1 napredna verzija onog BL od prije par sezona sto je zario i palio po forumu. New generation of budgetary clerk, winter edition.

Prijatelju, krije se iza brojke...jedva ga prepoznah...
ideea:( (:smijeh: X(