• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pripreme za nadolazecu sezonu 2017/18

Started by Filipino, 05 September, 2017, 16:25:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: DarkoN on 13 November, 2017, 11:18:22
@BL1 kada si poslenji put bio na Jahorini?
@BL1 pitah te nesto i ne dobih odgovor? Namjerno izbjegavas odgovor na moje pitanje?
Umjesto odgovora smo dobili gomilu nebuloza koje nemaju veze sa zivotom. Kada mi odgovoris na postavljeno pitanje onda cu ti obrazloziti zasto sam te ovo pitao. Ali te molim da budes iskren.
A ove stvari kao sto su klika", "ljubav do poskupljenja" i slicne stvari... ne bih da komentarisem.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Radiohead

Sto se palite na BL1,2,3,4.... j... ga , treba znati da zivimo u jednom haoticnom vremenu, gdje se ne zna ko pije, al se zna ko placa...
Od ovoliko ljudi ovdje nije se naslo prostora za nekog domaceg/lokalnog strucnjaka, da vodi taj olimpijski centar, vec se moralo potegnuti do par stotina kilometara po nekog poslusnika koji sad u rukavicama donosi odluke.
Generalno, dobro je sve dok ima izbora pa kome ne pase, ima Ravna planina, Bjelasnica, sta ja znam....  U praksi nije nista u svijetu isto, tako da nostalgije, raje, zjbancije jednostavno vise nema!

mijat

do sada sam od heda dobijao krvav proliv a sad od ovog bla  (:smijeh:

jebga, proèito je i mene èovek, ne dolazim ni ja ove godine i taèka  regge


BL1

Quote from: mijat on 13 November, 2017, 14:56:16
do sada sam od heda dobijao krvav proliv a sad od ovog bla  (:smijeh:

jebga, proèito je i mene èovek, ne dolazim ni ja ove godine i taèka  regge

Veæ se prolama lelek bola po Jahorini. Suze i nevjerica na sve strane.

Radiohead

Cekaj sefe dok nisi sve rastjerao, ne kontam tvoje namjere?
Dakle radis u nekom ministarstvu za turizam, malo si kurcevit jer si tek poceo raditi na novoj poziciji, pratis ove investicije, osnjezavanja, cjenovnike i slicno, plata sigurna, obaveza skoro nikakvih, rezultata obavezujucih jos manje..
Interesuje me ko ce skijati po tvome na Jahorini?Ko je ta tvoja ciljna  grupa?
Hvala



HeAd

Bolje da nista ne padne gore narednih mjesec dana da ljudi zavrse zapoceto..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

Jbm... ti demagogijiu!
BL1 je trajno odstranjen sa foruma.
Ajmo mi dalje konstruktivno sa odgovarajucom temom.

Carving tri

Ljevanic primjenjuje svoju poslovni politiku koju je primjenjivao na Kopaoniku. On je svaku novu zimu pocinjao sa novim cijenama ski pasa i pored protesta javnosti. Samo ove godine nema povecanja, ali on sada nije tamo direktor. Ja sam godinama na pocetku ski sezone na Kopaoniku. I uvijek je prisutno pravilo da je niza cijena ski pasa na Kopaoniku, ako radi manji broj instalacija od pet. Vec sam postavljao pitanje i ponovicu. Ako radi samo Praca i dva kilomatra udaljeni istorijski primjerak ski lifta Poljice, ostaje li puna cijena ski pasa, kao da su sve instalacije u pogonu ? Ako novi direktor radi, kao sto je radio na Kopaoniku, onda to ne bi smjelo biti.

mijat

Quote from: Carving tri on 13 November, 2017, 18:05:18
... I uvijek je prisutno pravilo da je niza cijena ski pasa na Kopaoniku, ako radi manji broj instalacija od pet...

pojasni malo ovo? o kom datumu se radi? kada su bile ni¾e cene skipasa?

proèitaj èlanak i komentare:

http://www.infokop.net/novinski-clanci/u-decembru-50-posto-veci-prihod-u-odnosu-na-prethodnu-sezonu.html#comments

Carving tri

Nakon Ski openinga. Tada rade samo: Karaman, Karaman Greben, Pancicev vrh, Krst, Masinac i cijena bude niza. Cim puste Duboku ili nesto drugo, cijena vise nije ista.

HeAd

Pusti Mijata taj svedno na Kopaoniku skija preko sindikata, taj ne zna ni da imaju gore neke ski karte koje se placaju WTF
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mijat

 WTF valjda æu do¾iveti da vip banuje i ovog heda  (:smijeh: