• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2019/20

Started by hallo, 04 December, 2019, 13:41:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Ja sam bio u vise navrata prosle godine za vrijeme eyof-a tamo i sve je savrseno izgledalo. Te sam informacije dobio i od trenera dvije velike nacije za vrijeme takmicenja (Osim stalnih problema sa strujom...)
Uglavnom sam i prije desetak dana prosao tuda i nije mi bas tako super izgledalo. E sad ja nisam bas mjerodavan da dajem izjeve vezane za biatlon i nordijsko trcanje, pa cu se drzati po strani.

Tema je ovdje i dalje stanje na jahorinskim stazama.

Kohi

Hvala.
Evo, jedno pitanje iz domena teme.
Na mapi staza OC-a na poèetku Praèe, tj. 6a postoji narand¾asti pravugaonik identifikovan kao
"snowbord park", postoji li isti u stvarnosti a ne samo na mapi i da li se neko oprobao na njemu?

Kmara

Isto pitanje za snowboard park :) I dodatno, VIP spomenu nove staze. Gdje su iste planirane?
Desno od Praèe ili ?

Иван

Ljuudi, nema snijega jer niko ne tarlaha...

Ne mogu na fonu da nadjem onaj smajli za tarlahanje... 😛😝

🌨️🎿🌨️🎿🌨️🎿🌨️🎿❄️🎿❄️🎿❄️🎿❄️🎿❄️⛷️🙏

dix

onda ti d¾aba, s..bala sve ta nova tehnologija 🤪😜🤪

mijat

nije nova tehnologija nego je vip shebo smajlije i sad nema tarlahanja

dix


HeAd

Redovan servis..ulje filteri..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Kohi

Zbog slabijih snje¾nih padavina na Jahorini Ministar prosvjete Srbije produ¾io raspust do 24. februara...


dix

niko se ne javlja sa staza, valjda se onda skija.....

HeAd

Dix jos i ti da odes pa da se sezona moze zatvorit, s'tob se reklo ne ponovila se..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


vip-jahorina

Skijanje danas vise nego dobro. Prije svega na djelovima koji su pod topovima. Staze su odredjenim djelovima zaledjene, ali zadnja dva dana je jugo svoje odradio pa je to logicna posljedica. Bez dobrih kantni je veoma tesko 😎.
Nisam skijao na djelovima sa samo prirodnim snijegom, opticki mi nije  bas djelovalo privlacno.
Tarlahanje je trenutno off... nesto sam smajlije zeznuo. Moram sjesti i pogledati da ih opet osposobim.

Ovo za park ne znam, u stvari sad ga nema, ali mislim da je tu planiran. Lijeva staza Prace.

bnbg

Slazem se za danas da je bilo ok,, malo leda ali se dalo izbeci. Palo je nesto snega veceras 10-ak cm.
Hladno je,  ja bio na nocnom i nije lose. Sutra bi moglo biti jos bolje nego danas, treblo bi da je ovaj sneg pokrpio ono sto je propalo... A i topovi su u pogonu.

narnija

Mi stizemooo 22- og i uvijeek imamo srece sa snijegom i vremenomi  da imamo sad tarlahanje aktivirano bilo bi ga sigurno .....
Molim da se to uredi 😉😉😉