• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Joj kakva diskusija!  hug:( hug:(

JA SAMO HOCU DA PADA  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

p.s. ViP-e slike bruka...video extra!  :bravo::( :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)



Big_DANE

Hare jel ovo pada sneg ili kisa?!?!?!


dale

Davore77,milijarde postova kritika,koji se odavde upucuju,ne znace nista tom Koromanu,koliko smo jedna rec sefa njegove Partije,Ako si ti tamo negde u normalnom
svetu izgubio osecaj za TO STO SE OVDE DESAVA JE TVOJA SRECA,a ovaj Forum moze sluziti da se ispuca negativna energija prema tom liku,a da ce on zbog toga lose
spavati,veruj mi nece.


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: dale on 20 December, 2010, 02:03:26
Davore77,milijarde postova kritika,koji se odavde upucuju,ne znace nista tom Koromanu,koliko smo jedna rec sefa njegove Partije,Ako si ti tamo negde u normalnom
svetu izgubio osecaj za TO STO SE OVDE DESAVA JE TVOJA SRECA,a ovaj Forum moze sluziti da se ispuca negativna energija prema tom liku,a da ce on zbog toga lose
spavati,veruj mi nece.


ole ole   :bravo::( :bravo::(


dale

P.S.Jedna sam od "ovaca" koja se svake godine vrati osisana,ali sretna i puna dobre energije na fucking job i jedva ceka da je opet sledece zime bas na jAHORINI
osisaju.Delim ljude na ovom Forumu na ljude koji vole da skijaju i na one koji vole da skijaju samo na JAHORINI.JA SAM OD OVIH DRUGIH.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


otrov

sta god da je, a cini se da je na cam1 susnjezica, a nize i kisa, jelkice vise nisu bele :( jugo je stigao .. do srijede potop koliko ja vidim  :o
share it with friend or two

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

a morao je nekad sastavit   X( X( X( sve u svemu bolje sad nego za novu godinu (januaru, itd....)

BOJAN-BG

ako nezapada do nove godine ode i ova sezona u tri lepe juzina je pocela,a prognoza jos gora

Bojan NS


borderSA