• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 03 February, 2011, 22:49:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Kaos sto vidite na kamerama, danas je Jahorina (pogotovi gornji djelovi) obavijeni maglom. Zato meni danas nista od skijanja.

otrov

Digo se , ovaj digla se magla. Pada malo al sve za dz posto ide +. Praca sutra. Bjelasnica sinoc teska perverzija
share it with friend or two

MarijaBB


Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 04 February, 2011, 12:18:03
Pocitajte ovu vijest :)

http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=35106

Ma gluposti...mada meni ne smeta ...ima da se naskijamo ko niko nikad u zivotu! :))))))

MarijaBB

Pa vijest je apsurdna ako se pita nas :). Januar a 20 cm snjega.
Kad su rusi rekli da ide uzas hladna zima, nisu amerima rekli da je to za njih prognoza.

Bojan NS

Sve su to odreðena nagaðanja, ali èinjenica je da klima postaje ektremnija (uragani, vruæine, sne¾ne oluje). Kod nas se to recimo vidi po oscilacijama temperature (iako kod nas jaka zima nije bila), evo opet sad ide otopljenje

raca

Kod novinara nema sredine, ili nas pogorise ili nas zaledise...

Ciklicno nailaze hladniji ili topliji periodi. Nekad traju jednu dekadu, nekad vise dekada. Klima se mjenja, ali ne linerano samo na toplije ili samo na hladnije, vec gore dole, naidju topliji pa hladniji periodi.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

MarijaBB

Zemlja ima valunge, ko da je u klimakteriju ;). u grckoj danas snijeg. cool

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nakon punih 6 suncanih dana danas je stigla magla, nije nesto ozbiljna vidljivost je vrlodobra, staze se i dalje dobro drze...u pogonu su liftovi: poljice tanjir, poljice sestosjed,BRERA-lift,ogorjelica sestosjed, zeljo, olimpik....slike cu postaviti malo kasnije cujemo se


cos

Kako je protekao termin 29.01. - 05.02.   :bravo::( :bravo::( :bravo::(





















6 idealni suncani dana skijanja i ovaj zadnji dan magloviti , kad se sve sumira extra sedmica za skijanje. 

millons

Svaka èast, ja se nadam tome u terminu 25.02-05.03.2011.

sesoni


odad

©ve je moguæe, evo gledam stoji na WEB kameri Rajska, 04.02.2011.  vrijeme 13:29, izgleda da je pomraèenje sunca bilo jer u to doba mrak ? ;D (:smijeh:

MilanP

Raja trebam pomoc
Ocu sutra gore posto nema skole vikend je.Bice moji prijatelji iz foce.
Zvao sam autobusku stanicu u Lukavici ali su mi rekli da nema buseva za gore.
Jel zna neko neki prevoz. Bio bi vam veoma zahvalan.


Hvala svima unapred.