• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 4 dio

Started by vip-jahorina, 08 February, 2012, 10:25:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat

odosmo u off, tema je stanje na jahorini  ;)

adrenalinbn

Ja mislim da za dobrog skijasa nema losih staza. Vjerujte mi da nikada nisam otisao na skijanje a da sam se vratio razocaran. Skijao sam i po travi i kamenju,hangovima i po magli, kisi i snijegu.  

Maxx

Ko proba sklijanje u Tignesu nije ga briga koliko kvadrata ima apartman.

HeAd

Quote from: Maxx on 20 February, 2012, 13:53:37
Ko proba sklijanje u Tignesu nije ga briga koliko kvadrata ima apartman.

nekima su bitni kvadrati ko kad ga kupuje, a ne samo prespava 7 dana  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

SethMori

Ima li koja slika danas sa Jahorine i kakvo mislite da æe bit stanje oko 1.3?sorry za offtopic :-X


jednostavan41

svi smo mi u temi nista ovo nije off,raspravlja se o stanju na jahorini i ne moze se imati prava slika o jahorini bez poredjenja sa drugim skijalistima,isto ko da vozis ficu starog 35 godina ma dobar je bolje nego ici pjeske a onda sjednes u pasata pa vidis razliku,e sad ce neko rec posto je pasat a posto fico, nije tako nego je stvar sto se naviklo na ficu,fici svaka cast ali .......zar je luksus ne cekati 35 minuta na zici nego cekat 3-4 minute ili minutu ko u vecini skijalista,
nije se dzabe digla ovolika prasina na forumu jednostavno je ocepilo jer se nakupilo svima,nisam za privatizaciju nikako ali ovo sad je gore nego da je privatizovano,prije u onom sistemu makar se onaj direktor bojao udbe ma znao se neki red a danas...... eto dajte mi adresu ja cu se pozaliti direktno imenom i prezimenom,,,  samo dajte mi pravu adresu,zasto bih ja isao 500 kilometara kad mogu imati ljepse  150 kilometara,to je zbog nas ali i zbog stranih turista.... ovako kako je ne valja i mora se nesto promijeniti,prvenstveno odnos pa onda dalje,
ja sam bio gost i u nebojsi i u bordu i u vucku i u vikendicama da ne nabrajam sad i svima cu poslati e mail da vise necu biti njihov gost ne zbog njih jer sam bio zadovoljan kod njih i ponovo se vracao ali zbog odnosa OC I  uposlenika OC  prema svemu... pa jedan po jedan gost siguran sam da ce osjetiti
da znam - znao bi


jednostavan41

imam rodjaka u njemackoj, inace tip radi ima novca i nije mu problem, znam da ide najmanje 2 puta na skijanje godisnje,pred novu godinu kad je bio pitao me gdje ima kod nas dobro mjesto za skijanje, ja nisam smio da mu preporucim jahorinu,reko sam al doslovno ovako,,, jahorina je prelijepa ima potencijal al..... haj ne haj- znas ti nas  ebo ti nas, mozda za koju godinu nadam se da cu mu preporucit da dodje na jahorinu, al u ovakvim uslovima ja mogu doc jer stvarno volim doc al za preporucit nemam obraza,predprosli vikend sam doveo prijatelja nafalio mu ja sve ovo ono dosli gor oranje u 10 ujutro tad sam stavio onu sliku od  11 sati kad je staza progledala a dva metra snijega.... neznam vise i sto uopste pisem al pisem zato sto necu da odustanem od jahorine eto zasto pisem i pisacu i dalje, dok me ne banuju ili ne poprave stanje
da znam - znao bi

stefi_89

Gore se bas smracilo, ima li koga da javi kakvo je stanje, pada li sta?

Libellula

Quote from: jednostavan41 on 20 February, 2012, 14:18:36
ja sam bio gost i u nebojsi i u bordu i u vucku i u vikendicama da ne nabrajam sad i svima cu poslati e mail da vise necu biti njihov gost
ne zbog njih jer sam bio zadovoljan kod njih i ponovo se vracao ali zbog odnosa OC I  uposlenika OC  prema svemu...
pa jedan po jedan gost siguran sam da ce osjetiti
Postovani, mislim da bi ovo bilo jako pametno, jednostavno znaju oni svi gore kakvo je stanje na Jahorini,
ali ako im se napise da prosto ljudi nisu zadovoljni neka ih oni proganjaju,
obican gost nece svakako uticati na njih a svi oni gore privatnici i ljudi koji se zaista trude mozda zajedno nesto i mogu...

acixon

Quote from: jednostavan41 on 20 February, 2012, 14:35:33
imam rodjaka u njemackoj, inace tip radi ima novca i nije mu problem, znam da ide najmanje 2 puta na skijanje godisnje,pred novu godinu kad je bio pitao me gdje ima kod nas dobro mjesto za skijanje, ja nisam smio da mu preporucim jahorinu,reko sam al doslovno ovako,,, jahorina je prelijepa ima potencijal al..... haj ne haj- znas ti nas  ebo ti nas, mozda za koju godinu nadam se da cu mu preporucit da dodje na jahorinu, al u ovakvim uslovima ja mogu doc jer stvarno volim doc al za preporucit nemam obraza,predprosli vikend sam doveo prijatelja nafalio mu ja sve ovo ono dosli gor oranje u 10 ujutro tad sam stavio onu sliku od  11 sati kad je staza progledala a dva metra snijega.... neznam vise i sto uopste pisem al pisem zato sto necu da odustanem od jahorine eto zasto pisem i pisacu i dalje, dok me ne banuju ili ne poprave stanje

mozda treba ratrake prebaciti da ciste cestu a grtalice na stazu,jer stanje je takvo da ceste nisu ociscene a staze progledale

BL

Quote from: acixon on 20 February, 2012, 14:57:36
Quote from: jednostavan41 on 20 February, 2012, 14:35:33
imam rodjaka u njemackoj, inace tip radi ima novca i nije mu problem, znam da ide najmanje 2 puta na skijanje godisnje,pred novu godinu kad je bio pitao me gdje ima kod nas dobro mjesto za skijanje, ja nisam smio da mu preporucim jahorinu,reko sam al doslovno ovako,,, jahorina je prelijepa ima potencijal al..... haj ne haj- znas ti nas  ebo ti nas, mozda za koju godinu nadam se da cu mu preporucit da dodje na jahorinu, al u ovakvim uslovima ja mogu doc jer stvarno volim doc al za preporucit nemam obraza,predprosli vikend sam doveo prijatelja nafalio mu ja sve ovo ono dosli gor oranje u 10 ujutro tad sam stavio onu sliku od  11 sati kad je staza progledala a dva metra snijega.... neznam vise i sto uopste pisem al pisem zato sto necu da odustanem od jahorine eto zasto pisem i pisacu i dalje, dok me ne banuju ili ne poprave stanje

mozda treba ratrake prebaciti da ciste cestu a grtalice na stazu,jer stanje je takvo da ceste nisu ociscene a staze progledale

apsolutno odlicno.

HeAd

sad odgledah ovog menadzera sta rece...svaka cast..ova ga htjela prekinuti al ne da se  :bravo::(
http://www.youtube.com/watch?v=Y6stz0n0Cxo
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

majasamaja

Quote from: HeAd on 20 February, 2012, 14:59:58
sad odgledah ovog menadzera sta rece...svaka cast..ova ga htjela prekinuti al ne da se  :bravo::(
http://www.youtube.com/watch?v=Y6stz0n0Cxo
Super je Sasa, bio nekad direktor NTCHS (Comtrade) u Sarajevu. Zna covjek sta prica  :bravo::(