• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bang

na slikama svaka cast, i zaista je ovako, ekstra je ..... mi smo nazalost zaboravili foto aparat uzas, ali nema veze bitno da je ekstra, skijanje je super, ma sve je perfect ...... pozdrav svima sa prelijepe jahe .....

Vlado28

Ljudi sada mi je Hare javio da je ratrak prosao od Ogorjelice 2 ka Poljicama. Kaze Hare da je i uslikao par fotki... Bravo Hare  :bravo::( :bravo::(

A bravo i za ove slike prije...  :bravo::( :bravo::(
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)


Vlado28

Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

vip-jahorina

ne brini lola, slike cemo stavljati koliko smo u mogucnosti, a milsim da i vecina forumasa koji su gore se javljaju sa svojim izvjestajima.
sve su absolutno nezavisni izvjestaji bez bilo kakve cenzure, tako da se manje-vise svi u njih mozemo pouzdati ...

naravno, ocekujemo onda javljanje i od tebe sa jahe ...

otrov

share it with friend or two

otrov

share it with friend or two

lola

fala vipe na informacijama...normalno da æu se javljati s jahorine kada stignem,jedva èekam kad vidim ove slike,prekrasno je,pogotovo jer prvi put dolazim pa bi volila da bude u pravom svijetlu,odnosno s puno sniga,al nema veze,kako bude,bude... ;)vidimo se brzo...

vip-jahorina

@davoreeeeeee  :D uzivate
stvarno mi nije jasno odakle ova fleka na prvoj slici. to je donji dio staze poljica, ili odmah ispod prve padine na liftu poljica.
izgleda kao neka cijev da je pukla. septike tamo nema ....  ideea:(
steta, to je inace dobar dio staze

inace stanje je po slikama i izvjestajima koje imam skroz ok. najavljene su nove padavine, tako da bi moglo biti jos bolje od nedjelje/ponedjeljka


@lola  :bravo::(

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 15 January, 2010, 18:31:05
@davoreeeeeee :D uzivate
stvarno mi nije jasno odakle ova fleka na prvoj slici. to je donji dio staze poljica, ili odmah ispod prve padine na liftu poljica.
izgleda kao neka cijev da je pukla. septike tamo nema ....  ideea:(
steta, to je inace dobar dio staze

inace stanje je po slikama i izvjestajima koje imam skroz ok. najavljene su nove padavine, tako da bi moglo biti jos bolje od nedjelje/ponedjeljka


@lola :bravo::(
mozda je neki novi izvor lekovite vode  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

harison

Evo ga polako sad:

@pinkpanter
Djecak je OK bez povreda, bez ijedne ogrebotine samo se malo prepao i to je to SRECA ipak je to 7m  :bravo::(

@lola
Snijega ima nekih 50-60cm trenutno ne pada ali je neka magla ruzna  :( ,... snijezni alarm u ponedjeljak i utorak sto znaci sljedeca sedmica ce biti perfektna jer je podloga ODLICNA  :bravo::(

Slusajte nas 24h JAHORISKI RADIO UZ VAS SU DJ-MARKO I DJ-HARISON
http://www.jahorina.org/files/radio-jahorina.php

P.S.
Pitajte jos nesto sta vas interesuje  :P

roPebn

Evo da se i ja javim!:D
Hvla svima na slikama:DJa sutra idem na Jahorinu pa cu se i ja javljati sa slikama i izvjestajima!!
Pozdrav za sve forumaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Vip-e rakija je spremna i mi stizemo!!:D

01xxx01

Quote from: harison on 15 January, 2010, 19:27:13
Evo ga polako sad:

@pinkpanter
Djecak je OK bez povreda, bez ijedne ogrebotine samo se malo prepao i to je to SRECA ipak je to 7m  :bravo::(


kako ispade iz korpe, jadan ne bio??!?!?!  :'(
auuuuuu....

eto mene sutra, la la la la la!!!

e, jos jedno pitanje - gdje ima leda, da izbjegavam?
na slikama super izgleda, bolje nego sto sam mislila!!!
:bravo::(

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Wiskic :D :D
Slike su fantazija :D : D :D  Svaka cast svima!!!! Ko dolazi uskoro zelim da provedu divne trenutke i ako mozete da zakucate kolektivno kod gosn. direktora Koromana...da ga priupitate za popust na skipass!!! :D :D
Pozzzzzzzz