• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Recent posts

#21
Reci ti meni jednu stvar. Sta nekog ko zivi u Sloveniji (osim ako nema rodbinu ovde) natera da dodje na Jahorinu. Ja sam se to uvijek pitao pored Austrije i Italije pred nosom.
#22
Zadnji put smo bili 2021 krajem februara i bilo je ekstra sto se tice snijega, citava sedmica sunce ali je bilo i toplo. Skijanje do 12 ili 13, posle su staze vec bile razrovane. Dolaze po prvi put na Jahorinu sa nama sestra, zet i djeca i bilo bi bas steta da ga do tada ne zapada. Ma da ni ovde kod nas u SLO nije puno bolje sto se tice snega. Sad za petak ga najavljuju
#23
Do tada ako ne padne ne mora vise ni padati, realno druga godina za redom da nema prirodnog snijega i da duva jebeni jugo X(
#24
Pozdrav, dolazimo na Jahorinu od 12.2. Zna se kakvo ce stanje biti? Ima li najavljenog snijega do tada?
#25
Quote from: mijat on 15 January, 2024, 19:44:21@mitar
treba prvo da pešačiš malo i stižeš na noćno skijanje. zavisi gde si smešten, kod šestoseda trnovo je širok pojam

meni nije jasno zašto se ne otvara još staza, polovina januara a radi trećina skijališta  :X

Mogli su otvoriti pojedine staze, kad radi  Ravna planina, moze i Praca. Samo im se mozda ne isplati. Mada za vikend na Ogorjelici je bilo i kamenja po stazi.
#26
@mitar
treba prvo da pešačiš malo i stižeš na noćno skijanje. zavisi gde si smešten, kod šestoseda trnovo je širok pojam

meni nije jasno zašto se ne otvara još staza, polovina januara a radi trećina skijališta  :X
#27
Quote from: dix on 11 January, 2024, 12:57:08Pozdrav! Kakvo je stanje sa čekamjem na žicama, da li je gužva?
bio za vikend, Poljice bila guzva na stazi, nema puno cekanja, gondola bas brzo  kupi po 10 skijasa, ali zato na stazi na strmijim dijelovima bude dosta skijasa,

Djokovic i Ogorjelica okej.

#28
Pozdrav,
Quote from: mitar on 13 January, 2024, 09:33:27Dobar dan,imamo dogovoren smještaj u martu  kod Šestosjed Trnovo.Postoji li mogućnost hvatati noćno skijanje odatle?Hvala

Postoji mogucnost
#29
Dobar dan,imamo dogovoren smještaj u martu  kod Šestosjed Trnovo.Postoji li mogućnost hvatati noćno skijanje odatle?Hvala
#30
Novosti, obavje¹tenja, savjeti / Re: Na Jahorini se skija bez è...
Last post by mitar - 13 January, 2024, 09:30:05
Dobar dan,imamo dogovoren smještaj u martu  kod Šestosjed Trnovo.Postoji li mogućnost hvatati noćno skijanje odatle?Hvala