• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Put iz Slo prema Jahorini

Started by mato74, 19 January, 2011, 18:52:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


DarkoN

sto se tice mesa mislim da nece biti problema. sto se tice puta mislim da je brera najkompetentniji da odgovori.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

cesto prelazim tu granicu, malo su stroziji nego inace, ali ako vas ne procjene ko "svercere" mozes normalno proci.
po meni, malo klope i hrane nije problem.

skiDeki

Prijatelju, kad vide da ides na skijanje, niko te nista nece pitati, npr pocetkom januara sam iz SRB putovao u SLO preko hrvatske, sa skijama na krovu i sve granice sam presao za 10 min ukupno, a u gepeku sam imao poveci paket domacih suhomesnatih proizvoda!

Sto se trase puta tice,  Brera ce ti reci najbolju opciju, ali mislim da i on koristi ovu koju si naveo!!

Pozdrav i dobar provod na Jahorini!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


skiDeki

Uhh Brera ubi me sa ovim slovenackim :P

Moram priznati da mi slabo ide, kad sam se vracao kuci sa rogle sit sam se ispricao na granici sa police:( ali ga brate nista nisam razumeo, prica 300 na sat, a ja sam mu odprilike odgovarao (mislim da me je pitao gde sam bio i da li mi je bilo ok)

Ali je vazno da te je skroz razumeo onaj ko treba ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


brera


DarkoN

ja nisam razumio bas sve ali vecinu jesam, mozda zato sto znam o cemu pise. samo mi nije jasno sto si mu objasnio stari put, vjerovatno ti je bilo lakse.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


brera


brera


mato74

Sem malo bli¾je od tebe - Bre¾ice - po autoroute je pribli¾no 5 ur 50 min vo¾nje.

Pozdrav
Matja¾

brera


mato74