• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana: "Bolje kod nas nego preko puta"

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 29 August, 2011, 16:03:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skiDeki

I ja sam mu pisao pp, ali nista.......

Nemoj rafalno, mozes upucati nekog neduznog..npr Mijata (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


skiDeki

kad sam ja bio u vojsKi, takvih rafala nije bilo, to mora da je neka najnovija nato puska made by eu police:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Pst, tek 5-10 metaka, brzina paljbe puno veèa, pogotci u promjeru nekoliko cm.  regge

DarkoN

dzaba ti sve kad nemas bojevu municiju nego corke  devil:( devil:( devil:(

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


skiDeki

Darko je bas retko skijao, i kad dodje izabere dan sa puno snega i sunca

Npr, u martu dan idealan, blagi minus, snega kao u prici, sunce, Darko dodje na prvu zicu i paff nestane struje na celoj Jahorini (:smijeh:

Na kraju smo ipak skijali na Praci i u rajskoj anan
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: skiDeki on 08 October, 2011, 17:42:05
Darko je bas retko skijao, i kad dodje izabere dan sa puno snega i sunca

Npr, u martu dan idealan, blagi minus, snega kao u prici, sunce, Darko dodje na prvu zicu i paff nestane struje na celoj Jahorini (:smijeh:

Na kraju smo ipak skijali na Praci i u rajskoj anan
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Malo su se zezali ovi iz Elektra sa njim. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

jos si zaboravio da sam zureci da stignem na prvu zicu naletio na  police:( radar a prva zica bila tek u 10:30  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Quote from: brera on 08 October, 2011, 17:53:24
Puno novaca baèeno za malo skijanja. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
nije bas bilo tako brera. sve sto sam platio taj dan je bilo gorivo do jahorine i nazad  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...