• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

matik

Quote from: kraljica on 29 December, 2010, 15:55:01
Quote from: vip-jahorina on 29 December, 2010, 00:05:48
Plan je da se taj snijeg iskoristi na tim kriticnim donjim djelovima, a u gornjim djelovima bi se moglo nesto i navuci. Tako da bi 6sjed mogao ici u pogon. Ali to su puste predpostavke jer niti oni nisu sigurni da ce uspjati u tome. Ja se iskreno nadam da hoce.
To znaci da topovi sluze samo kada su staze vec jednom uredjene i onda pocnu da popustaju na kriticnim prelomima. A kada nema snega ili ima 20-30 topovi ne pomazu. Ljudi cekaju te topove kao da ce oni da prave sneg za celu palaninu.. smesno.
kraljice ti topovi i mogu raditi snijeg za cijelu planinu ako ih ima dosta. pogledaj malo u sloveniji sam skijao samo na umjetnom snjegu. snijeg je bio samo na stazama a oko njih sve zeleno, a primjer ti je i sljeme. kad su poèeli raditi snijeg na sljemenu nije bilo ni milimetar prirodnog snijega.

skiDeki

Da li su danas palili topove??\
Predpostavljam da nisu, dok se ne pise, ali...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

jesu deki probali su oni jos juce nego nije bilo filtera pa kamencici zapusili instalaciju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

da su pustili do sad bi to razglasili. to bi bila jos jedna njihova pobjeda za koju bi moralo da se zna.  3:( 3:( 3:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

dasas

Quote from: BOJAN-BG on 30 December, 2010, 17:53:49
jesu deki probali su oni jos juce nego nije bilo filtera pa kamencici zapusili instalaciju (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
sila si...  ;)

brera

Topovi proradili!!!!!!!!!!!!! Gledaj ¾irafu kod prvog stuba! :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

vip-jahorina

Topovi su proradili. Idem do jahorine da uslikam!!!!

brera

Quote from: vip-jahorina on 31 December, 2010, 08:50:49
Topovi su proradili. Idem do jahorine da uslikam!!!!
:bravo::( :bravo::( Prvi javio Brera iz SLO!!!!! Oko sokolovo! regge Opet slijedi nagrada - mufte ski pas. Di æu ja s njima? (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

MarijaBB


looka


ivan-cro

 ole ole ole ole ole ole
Bilo je i vrijeme da ih upale i to nas dns kad dolazim...
ole ole ole ole ole ole

brera


dasas


looka

To brera majstore! Èinilo mi se da je to to ali nisam bio siguran!  austin:( s:nij) s:nij) s:nij)

DarkoN

e to je dobra vijest. sad cekamo da nam vip napise neke malo konkretnije informacije.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...