• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 4 dio!!!

Started by Onill, 22 February, 2007, 15:31:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sb pride

©iroki Brijeg free raid T.

lena

Najavljeno padanje snijega preko vikenda!!! I nize temperature!!!    ;)  Da li to znaci da cemo skijati u martu???!!! Ili ne???!!! S obzirom da sam ja samo "satelitski" izvjestac, sacekat cemo i vidjeti sta nam kazu direktno sa Jahorine   ???
VIP Jahorina Woman Team

bavaria

Ljudi ima li nesto novo danas jel barem hladnije il je jos manje snega nego juce!  ???

dirty_sanchez

Ja sam sad stigao sa Jahorine.Ne znam kako su izgledale staze poslije 12 sati,ali mogu reci da sam se proteklih 7 dana naskijao.Situacija je svakodnevno bila takva da su se poslije 1 sat poslijepodne odredjeni dijelovi ogulili ali je bilo moguce malo "probrati" bolje dijelove staze.Ekipe bi ratraktima popravile stazu tokom noci i sutra opet sve ponovo.Rade ljudi koliko mogu,nisu svemoguci.Nocas je smrzlo pa su se staze malo stisle i odolijevaju pozitivnim temperaturama tokom dana.Nije idealno kao proteklih godina,ali kad se uzme u obzir da ove godine rijetko gdje ima snijega,ipak je dobro.

zedhus

Ja sam veæ dva dana gore i putujem svaki dan iz Sarajeva...i odluèio sam da sutra ne idem, vraæam se kuæi.©to se tièe stanja na Jahorini mogu samo da ka¾em da meri odraðuje posao bolje od bilo koga.
Meri, svaka èast!


Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

goldietrickz

za meri;

QuoteTacno je da je ova sezona katastrofa i suludo je jos se nadati da ce se popraviti. Jedino se sad nadam da nam i ljeto nece biti svaki dan s kisom pa da pokvari i sezonu brdskog biciklizma.

se bavis s tim biciklizmom? ima li u bih uopce necega sto bi se moglo zvati rekreativnim biciklizmom? vidi ovdje sto ja radim u hr a razmisljam o poslu u bih posto sam i sam porijeklom iz bih i zapazio sam u hercegovini dosta dobrih potencijalnih staza#

linkovi#.

http://www.snowbrod.com/serendipity

fotke s jahorine i bjelasnice:

http://www.flickr.com/photos/brodway

mi smo trebali iz sl.broda sutra za sarajevo. odustali smo. dovoljno je citat vremensku prognozu da bi covjek zbrojio dva i dva. nemate sta ovdje davit ljude kako je i te fore. koliko sam ja skuzio prognozu nesto vece sanse za skijanje su iduci vikend.

Aleksandra

Pozdrav svima!

Ja sam prosle godine bila prvi put na Jahorini, i zaista mi je bilo odlicno! Staze su super!
Ove godine dolazim ponovo sa drustvom (4.marta), pa me interesuje kakva je situacija?
Prema prognozi koju sam nasla na netu vec danas bi trebao da pocne da pada sneg, i da nastavi da pada do utorka, kada ce najvisa dnevna temperatura biti -4, a naniza -6. I po toj prognozi bi trebalo da padne novih 15 cm snega.
Da li jos neko ima neke informacije o prognozi, ili sa lica mesta?

Pozdrav iz Beograda

pocahontas

uu..ova prognoza mi se svida..ja nisam nikad bila na jahorini..ali dolazim sad u trecem mjesecu..
vip jahorina..predobro radite svoi posao..i vidimo se uskoro na skijanju/bordanju  :D


zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

vip-jahorina

snijeg pada od kasno poslijepodne

Onill

ako bog da za vikedend smo svi gore:)

zedhus

hajde onda ako bude nesto konstruktivno po pitanju snijega da se naðemo...pa da se vidi ko je ko  :D

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Onill


meri

Quote from: zedhus on 24 February, 2007, 23:03:11
Ja sam veæ dva dana gore i putujem svaki dan iz Sarajeva...i odluèio sam da sutra ne idem, vraæam se kuæi.©to se tièe stanja na Jahorini mogu samo da ka¾em da meri odraðuje posao bolje od bilo koga.
Meri, svaka èast!



Meni je zao sto sam donio lose vijesti, iako mi nije jasno zasto su fotke i ta vijest skinute s ovog posta. Nema veze, vazno je da su mi prijatelji iz Sarajeva koji su bili gore javili da se ipak moglo skijati tokom vikenda i da situacija i ne mora biti toliko losa ukoliko je zaista palo nesto snijega. Kriticno je samo zadnjih 100 metara. Nazalost, izostaju informacije s pravog mjesta (VIP) pa moramo citati izmedju redova. Ako u rubrici vrijeme stoji +2 u osam ujutro to bas i ne obecava, a onda pominjemo snijeg. Malo konfuzije, zar ne? No, lako je nama sto vozimo 25 minuta do skijalista, ima ljudi koji planiraju doci iz drugih drzava.