• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 4 dio!!!

Started by Onill, 22 February, 2007, 15:31:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ceko

Quote from: meri on 26 February, 2007, 10:21:12
...iako mi nije jasno zasto su fotke i ta vijest skinute s ovog posta.

Izgleda da su se i fotke istopile... Nego, Vip druze, zar niste obecali da necete vise brisati postove?

neilpryde

-- vrijedjanje --
-- admin uklonio --

vip-jahorina

bez vrijedjanja molim vas...
svaki dan su staze kao nove. momci rade cijelu noc i navlace snijeg. svako jutro do 13 h su staze veoma dobre, i sad treba neko ko je trazio mjesta da uslika da bude objeavljen. ne moze tako.

inque


pa vip onda iznesi stvarno stanje... mi smo jednom dosli gore, staze na oko boli glava (s obzirom koliko je snijega bilo, prejake), ali cinjenica je da je sve to malo drugacije kad sjednes na zicu... na ogorjelici jedan spust totalno ogolio, zadnji dio pun kamenja, i nije da sam ja neka pizda koja stedi opremu ili nesto tako, a nisam ni pocetnik al' kad sam se nabila na kamen kotrljala sam se do ceste! super sto su staze dobre do 1, al' npr ja imam predavanja svako jutro i rado bih dosla na poludnevnu sa kamarom raje, al' da dodjem na sta? kad je vec ovdje otvorena tema reci nam stvarno kakvo je stanje na stazama, ne na zasticenom podrucju!
Snowboarding makes me happy!

Onill

Heh...staze dobre 30 centi...pa ja sam bio kad su bile 40 pa izdero skije...ma mojne to tako...

meri

Quote from: vip-jahorina on 26 February, 2007, 12:40:32
bez vrijedjanja molim vas...
svaki dan su staze kao nove. momci rade cijelu noc i navlace snijeg. svako jutro do 13 h su staze veoma dobre, i sad treba neko ko je trazio mjesta da uslika da bude objeavljen. ne moze tako.
Imam ja slike i Jahorine pod snijegom, gore sam ove katastrofalne sezone nakupio petnaestak dana, ali one se mogu pronaci i u turistickom vodicu. Nije tacno da sam "trazio mjesta" prekrivena zemljom da uslikam, jednostavno trazio sam stazu na kojoj mogu bez zemlje U PETAK, 23. 2. 2007. sici do polazne stanice bilo kojeg dvosjeda. Nazalost, to nije bilo moguce i zato sam objavio smatrajuci to korektnim. Nema veze, vi samo skidajte sto vam se ne svidja, ja sam na Jahorinu samo ove godine doveo desetak ljudi koji gore nisu bili od 1992. I opet cu kad bude snijega. Ali necu voditi ljude u blato. Uzgred, vec sam pomenuo da snijega ima u gornjem dijelu i da malo nedostaje (po meni dovoljno je novih 15-tak cm) za normalno skijanje bez deranja opreme. Meni nije problem ponijeti skije "kamenjarke" i provuci se po onom blatu ali smijesno je gledati ljude kako nose opremu na ramenima. Momci jesu marljivi, svaka cast ali ne mogu nista protiv temperature iznad nule. Vise cete uciniti gostima pravoremenom i tacnom informacijom nego skrivanjem cinjenica. Stanje na skijalistima u BiH se moze naci i na drugim stranicama, mnogo objektivnijim.

meri

Quote from: inque on 26 February, 2007, 14:15:34

...al' npr ja imam predavanja svako jutro i rado bih dosla na poludnevnu sa kamarom raje...
Prvom prilikom kad to uslovi dozvole ja idem gore poludnevno. Ukoliko nekom treba prevoz od Vijecnice nudim besplatno tri mjesta u autu i pet na nosacu skija. Dogovor moze ujutro do 10 sati ali sigurnije dan ranije.

pseudonim

Ko skinu one slike? VIP kakve su ovo cenzure? Daj bre budite objektivni nemojte navlachiti ljude u blato! Ono shto sam vidio je stvarno brootal ... Ako ti mislish da je drugachije onda izadji na stazu i slikaj da ljudi vide kako izgledaju staze.

Ova sezona je svima bila losha ... Austrijanci su izgubili milijarde eura, a vi sada neshto pokshavate sakriti cinjenice. Nije to uredu!!!


sasav

Snijeg pada veæ tri sata al pravo pada  po prvi put ove sezone. Ima ga oko 10-ak do 15 cm novog

Onill

to se trazi samo da ga napada i da temparatura bude u minusuuuuuuu cujes ti gore u minusuuuuuuuuu....mrzim behar i proljece jutros sam posjeko drvo pred zgradom...

sasav

Isao sam da setam po snijegu pada kao nekada da nepovjerujete pozeleo sam se snijega ako ovako nastavi a mislim da hoæe (oblaci su nisko) biæe ujutro dobro skijanje po cijelcu. temperatura je - 4  mjerio sam kod ©atora prije par minuta. Stvarno dobro pada  :)


zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Onill

shasavi aj izadji i vidi kako sada pada:)