• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Ski Lift

Started by Onill, 30 October, 2007, 19:41:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Onill

Ako me ista nervira gore to je kad ne puste sve zicare da rade t.j. ogorjelocu puste samo jednu zicu, a vamo se uhvati guzva i pravdaju to da nema dovoljno ljudi...e to me izbija maximalno pa ako poskupis karte a ove godine kako vidim da hocete, a ja kupim tu kartu idem presporom zicarom i onda jos cekam u redu jer neki kuronja iz centra stedi struju na meni...e a ja kartu kupio za sve zicare...alooo to me pojedeeeeee ta papanijada!!! :o

borderka

hahahhahaha e u pravu si fakat... a karte ce poskupiti??? e pa to je bezze >:(

mrme

Jbg,to nas sve nervira,al mislim da tu nemozemo nista da promenimo.Dodjemo na sedam dana i od tih sedam bar dva dana se ne skija,sto opravdavaju losim vremenskim uslovima.A i guzve na zicarama su ceste.Nista nam drugo ne preostaje vec da se nadamo da ce biti snega i da ce biti povoljni uslovi za skijanje,pa ce onda verovatno i sve zice raditi.Poz.

Onill

ne pojedese me vremenski uslovi protiv toga se ne moze ali me pojede sto ne rade sve zice i dole cekam ko levat...

boarder

 ;D ;D ;D da upravusi onill.al ima to neke i prednosti >:( cekamo prosle godine izmedju sidra i poljica .poljice vrte al nikoga ne pustaju,tipovi sto ciste dvosjed (dva dana padalo bez prestanka) vele na vrhu duva nece radit poljice cijeli dan.okrenemo se na drugu stranu a na sidro ceka massaaaaaaaaaaaa   ljudi za sat sigurno nemos da  dodjes na red.i staces dasku na rame i opleti prema skocinama,snjeg dubok,pada,malo puse,al ide.dosli nakon sat i pol.al nismo zurili  8)popili sve ljuto sto smo imali kod sebe.na skocinama  jos srknuli caj  i na stazu4 sata se vozali od cijelog dana al eto ipak takve stvari pamtis ::)mada nebi volio da se bas cesto ponavljaju.pozdrav

neca

Ove godine OC kao ima nekih poboljsanja sto se tice zica(bar je tako direktor OC rekao za TV pre naki dan) pa se nadati da ce i cekanje u redu biti nesto krace :'(

Iðe Torcida

dobro jutro! mi bili lani i ukratko, super se zabavili. al bas da smo se naskijali i nismo!
1.to je naaajgore odr¾avanje staza na svijetu
2. æelave glave se fino jurcaju sa ski scuterima po cijeloj stazi cijeli dan. bez obzira na skijase, zene, djecu. a ti im pokusaj nesto reci pa ces kao bonus dobiti i batine. jer ocito im i lokalni zaduzeni za stazu NE SMIJU NI©TA!
3. nije mi jasno da ratraci ne mogu uredno peglati stazu 2-3 puta dnevno umjesto da se sjedi po birtijama.
4. sve u svemu ima tu jos doooosta za rad....

Onill

da ima dosta dosta....ali ako ista mrzim to je kad sve zice ne rade...a za staze se zna da neznaju napraviti i gotovo...ali nisu ni oni krivi prave ih onim ratracima sto imaju dve daske zakacene nazad:)
ali ipak da rade cjelu noc kao na nekim skijalistima...nesto bi i bilo...ali vidjet ce mo ove godine...mislim da bi ova godina trebala da bude najace od svih do sada i po snijegu i po zabavi... ;)

Iðe Torcida


sasav


Onill

dobro prosla godina je bila kakva je bila....ali vidjet ce mo ove godine... :-X

neca

Sto se tièe odr¾avanja staze mislim da je bezveze prièati sve crno na OC oko staza se bas trude jer ratraci rade svaku noc do kasno u noæ.

Popokatapetl


inque


aaaa pustite losa proslogodisnja iskustva,
sumnjam da moze biti gore, jer realno nisu imali od cega da naprave prejake staze!
ja sam tako sretna sto konacno pada snijeg, jedva cekam da izadjem na stazu  ;D
Snowboarding makes me happy!

boarder

ma samo da snjega bude dovoljno.kad izad izadjem na ogorjelicu i pogledam okolo da je sve bijelo a pod daskom snjeg puca od suhoce,ma evo vec me adrenalin trese.a siguran sam da ce ga biti,prognoze su drama dobre.samo da ga opet prekovise nebude,prosli vikend nisam mogao doci do planine od snjega sve zatvoreno bilo >:( al zato ovaj ;)pozdrav i zelim vam brz izlazak na planinu