• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

WEB CAM Jahorina

Started by vip-jahorina, 18 December, 2007, 03:02:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dejans

Kad æe kamera u rajskoj da proradi???da malo u¾ivamo,pratimo stanje,dok ne doðemo.... s:nij) s:nij)

vip-jahorina

objekat na kojem stoji kamera nema trenutno struje. pravili su novi prikljucak, zavrsili sve iskope. sad cekaju da dodju iz elektrodistribucije i prikljuce struju.
tada i mi dobijamo signal

dejans

Hvala VIP-e na brzom odgovoru!!!

mijat

Quote from: vip-jahorina on 22 November, 2010, 12:47:42
objekat na kojem stoji kamera nema trenutno struje. pravili su novi prikljucak, zavrsili sve iskope. sad cekaju da dodju iz elektrodistribucije i prikljuce struju.
tada i mi dobijamo signal

ovi iz elektrodistribucije non-stop prave probleme  ;D

vip-jahorina

da smo ipak na balkanu dokazuje nam i slijedeci cin:
zovu nas iz rajske gdje je postavljena kamera i kazu da im se fasada urusava i da je moraju pod hitno poraviti, te bi bilo bolje da par dana skinemo kameru da je ne ostete.
naravno mi smo je skinuli i cekamo da zavrse tu famoznu fasadu. ja ipak mislim da su poceli prerano sa postavljanjem fasade, jer ipak ima jos vremena do Nove kol'ko 'os.
bas su uranili  (:smijeh:

Laus

neka neka, to je ovaj novi americki cement!!! hvata samo kad je minus i kad se voda sliva po njemu!  devil:(
a nece zaboraviti kako se rade ti spoljasnji radovi, sledece godine ce da obnavljaju gradivo!  (:smijeh:

kakvi su okolni objekti za bolju lokaciju?!?!?!? hohohoho

brera

Quote from: Laus on 22 November, 2010, 13:37:55
neka neka, to je ovaj novi americki cement!!! hvata samo kad je minus i kad se voda sliva po njemu!  devil:(
a nece zaboraviti kako se rade ti spoljasnji radovi, sledece godine ce da obnavljaju gradivo!  (:smijeh:

kakvi su okolni objekti za bolju lokaciju?!?!?!? hohohoho
I dr¾i samo dok je minus, to ti je fasada zvana od "decembra do marta". devil:( (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Quote from: mijat on 22 November, 2010, 13:17:48
Quote from: vip-jahorina on 22 November, 2010, 12:47:42
objekat na kojem stoji kamera nema trenutno struje. pravili su novi prikljucak, zavrsili sve iskope. sad cekaju da dodju iz elektrodistribucije i prikljuce struju.
tada i mi dobijamo signal

ovi iz elektrodistribucije non-stop prave probleme  ;D
Jel' ti to na svoj racun (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


skiDeki

Na zalost jos uvek je tako u stabilnim drzavnim firmama, kod nas je jos donekle ok, ali u bosni, je bas katastrofa, ovo pricam jer sam u kontaktu sa PRIJATELJIMA IZ BIH,  za neke stvari koje su mi ispricali, mislio sam da me zajebavaju, ali na zalost nisam bio u pravu :-(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81

pa sto jednostavno kad moze komplikovano?
a ako uz to niko ne stavlja novac u dzep, onda mora komplikovanije!!!

Nichifor

e da mi je da vidim live i rajsku, a za skije æemo lako...

Nichifor

odlièan novi polo¾aj kamere broj 3 na poljicama. ne znam jel namjerno ili je sluèajno pomjerena al svakako odlièno

vip-jahorina

meni se ne svidja. ne vidi se centar poljica. nemas pogleda ka vrhu. ovako je okrenuto ka termagu i vucku.
nego su kao sto sam rekao radili na fasadi, pa smo morali skidati kameru. danas dosli da je postavimo, a oni cijeli zid prekrili limom.
znaci morali traziti novu poziciju. ali nam je sad kratak stap na kojem stoji kamera.
sad moramo naruciti novi duzi stap, i onda mozemo gledati i ka centru poljica. ovo je za pocetak ok.
naravno ako ne uspijemo, onda je i ova pozicja ok.

hehe, peripetije.

Nichifor