• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Moja iskustva s Jahorine

Started by phoenix, 15 February, 2010, 16:32:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

china

HeAd @ jaaao kako helikopter  :'(  ..... i hvala ti :):) ..... èekam ja vip da mi odgovori, od juce, evo i ovde dodjoh da ih pitam  ;D

vip-jahorina

Mislim da na skijama mozes do Vikendice. E do staze, moraces nekih 100 metara laganini do ceste i onda na skije.

china

Quote from: vip-jahorina on 19 February, 2011, 15:52:32
Mislim da na skijama mozes do Vikendice. E do staze, moraces nekih 100 metara laganini do ceste i onda na skije.
molim te proveri i javi, nije mi nesto bas jasno to "mislim da na skijama mozes do vikendice"  :SS , a vazno mi je jer dolazimo sa decom tj ako bude neophodno da menjamo mesto uz vasu preporuku (mail je poslat na vasu adresu, pa samo cekam pravi odgovor )

HeAd

ma nema tebi to neke veze sve je to tu...nova je vikendica tek sada pustena u promet...bolje da  ne mjenjas nista...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

da bi provjerio, morao bi to na skijama! A nesto mislim da necu imati vremna se penjtrati gore dole i provjeravati.
Mislim da ce ces nam ipak ti morati reci kako je bilo.
Ja znam da je vikednica vise nego super i jedna od najinteresantnijih u kojoj sam bio.

china


china

Quote from: vip-jahorina on 19 February, 2011, 16:11:59
da bi provjerio, morao bi to na skijama! A nesto mislim da necu imati vremna se penjtrati gore dole i provjeravati.
Mislim da ce ces nam ipak ti morati reci kako je bilo.
Ja znam da je vikednica vise nego super i jedna od najinteresantnijih u kojoj sam bio.
Svidela si i meni vikendica, verujem ti da je super, ali ako budes svracao do nje ponovo javi da li moze na skijama da se ide dole-gore. Ja cu da sacekam nekog iz tvoje vip ekipe ko to vec zna ili mu je opisu posla da kontaktira sa gostima, a utiske javljam kada stignem na planinu.
Hvala u svakom slucaju, na odgovoru.

takkiBG

Prvi put sam boravila na Jahorini...,iako ne bas po idealnom vremenu uzivali smo u Rajsim vratima deset dana...,topla preporuka :))...,Biljana,hvala jos jednom...,pozdrav iz BG

Drinska Foka

Prvi put cujem za kradju skija na jahorini  police:( police:( lopovi su medju nama  regge

lilebmx

Na zalost imamam lose iskustvo iako dolazim na Jahorinu od 2000g. U obijektu Snezna Kraljica nam je naplacen Vodka vlak 64€ iako na reklami u kafani stoji 60km. Pametnome je jasno da nas "strance" deru i onda se pitaju zasto je sve manje Hrvata i Slovenaca. Obzirom na
cijene danas bolje je piti i jesti u kucama  i apatmanima Austroje,Itailije i Franciske  sto izgleda ne zabrijava vodstvo planine.
.
Molio bih ljide koji vode ovu prkrasnu planinu da posloze stvari kako bi sto vise nas se vracalo iz godine u godinu.
U zelji da nam svima bude bolje
Zdenko

zvjerki

Evo vratili se i iskustvo predobro. Staze ludilo, ljudi fantasticni, decki na zicama, ekipa iz gss (gospodin koji nailazi u magli kaze slijedite me, da se ne pogubite, drugi koji na pitanje na tanjuru poljice da li je gore manja magla odmah zove kolegu koji je tamo...), nas smjestaj u Vili gora, Vip skola skijanja i ucitelji, sve... nadam se da ponavljamo


VladaNS


snow-dule


MiKuLa