• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kad ko dolazi na Jahorinu - pravimo DERNEK sa svim i svacim

Started by zum, 17 October, 2009, 01:38:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

zum

ko hoce da se druzi na jahorini sa forumasima nek nam kaze kad dolazi, pa da se nekako usaglasimo oko termina.
ulog je: bilo sta sto se jede ili pije. dosta forumasa je obecalo domace rakije, sto kruske, sto sljive sto jabuke, slavonac je obecao kulen (ima li jos neko iz slavonije  :P)
vip ce isto nesto donirati, ja  isto

harison

Prijava: tu sam u blizini pa kada bude festa javite dolazim, ali ne praznih ruku :D ima nesto i od mene  ::)

vip-jahorina

Narvno, ja sam tu skoro cijelo vrijeme. prvo da vidimo ima kad ko dolazi:

tema derneka je "RATNI PLAN KRUSKE - ILI ONA ILI MI"



brera


mijat

Quote from: brera on 17 October, 2009, 10:14:56
©ta èe ti soda, pa voda je veè u vinu. ideea:(

izvinjavam se, zaboravio sam da naglasim: u pitanju je domaæe vino od èistog gro¾ða (vino mo¾e i od gro¾ða da se pravi!)

brera

©to nisi prije objasnio. Ako je domaèe, super. Samo ti je kanister mali - 5 litara, a nas toliko??

ISO


Laffite

Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom

amer


harison

ViP Kafana :D hahahaaah nisi cuo za tu kafanu, to je najpoznatija kafana  devil:( devil:(

amer

Izvini, bio sam samo jednom na Jahorini pa ne znam...

harison

:P hahah salim se Vip Kafana ti je na forumu, a nas VIP ce da postavi datum i mjesto pa cemo se u to vrijeme svi sastati sa svojim ulogom kako bi mogli do zore uzivati  :bravo::( :bravo::(
Ima za sve bujruma slobodno!!!

skiDeki

Evo, da se i ja prijavim, trebao bih da stignem na Jahorinu pocetkom februara. Bilo bi zgodno da mi, forumasi napravimo dernek. Sto se mene tice, moze i na stazi, tj. u nekoj kafani blizu staze!!! ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

duga je sezona i svi dolaze u razlicitim terminima.
tako da sve spadne na mene  3:(