• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ovejaras01


skib

Ali rade u Val Gardeni,a bogami i topovi su u funkciji

DarkoN

desava li se ista gore? svi su se nesto ucutali niko nista ne javlja. rade li ovi uopste i ako rade dokle su stigli sa radovima? pocinjem da misim da su namjerno ugasili struju za kameru na ogorjelici.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

darko najbolje se ti spakuj za vikend i pojavi se kao kontrolor sa foruma

vip-jahorina

To ne b bilo lose  :P
Ali neko iz tima ce obici sutra gradilista i porazgovarati sa nadzorom.

BOJAN-BG

vipe gas gas malo za informacije pa makar i lazne  ;)


vip-jahorina


minjon81


BOJAN-BG


vip-jahorina

sta cu sad na Jahorini raditi  :o
na Palama cucim u "prikrajku"  (:smijeh: eh boki, svakavih ti gluposti padne na pamet
ali ako ne pada nista na palama onda ne pada sigurno ni na jahorini. a ostale opcije, zavisi od temerature. tu je jahorina, nekih 4-5 km zracnom linijom udaljena od nas

lola

neznan ja,mi u kafani veæ proslavile snijeg,nismo vala tolko pijane da nam se bijeli na oèima... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

minjon81

ih, pa ako je na Palama hladno onda je na JAHI ULTRA HLADNO...

vip-jahorina

nema veze, vazno je da se slavi  (:smijeh:
gdje gledas to? na kameri 2 uvijek pogledaj krov one kuce s desne strane. ako se ona bijeli, onda je pao snijeg. ovo ostalo je bljesak. obicno kamere ne pokazuju nista po noci, ova nasa tuce, ali naravno ida malo odsjaja.

Quote from: minjon81 on 22 October, 2010, 23:57:17
ih, pa ako je na Palama hladno onda je na JAHI ULTRA HLADNO...


Ne mora znaciti, prosle zime je bilo dana kad je bila ledara na Palama, a gore se snijeg topio. Pale su u kotlini, i nekad se zna spustiti tezak zrak koji moze biti istovremeno i hladan u paljansku kotlinu. nije uvijek tako, ali kao sto rekoh, moze se desiti.

BOJAN-BG

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ovde je postalo ekstra zanimljivo ko da svi pisemo iz kafane