• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Club Ludog Daneta

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 20 November, 2010, 01:31:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo nas Dane stigli smo...upadaj ima da pravimo LOM  trass trass trass
®IVJELI
ZA FORUMA©E ULAZ SLOBODAN  :bravo::(






ebga ja u horoskopu riba pa mora malo i mog imidza biti








BOJAN-BG

da otvorim i novu kafanu pa sad stvarno odoh

minjon81

nije lose, nije lose!
vidimo se sutra!

DarkoN

i ja cu da popijem jedno pice i da cestitam gazdi danetu na otvarnju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ovo je Danilov club u Sarajevu od muke svoje nije znao kako da ubije dosadu pa smo se dogovrili da napravimo club :D sutra (subota) pice free zato ko moze nek doleti  ole
minjon kad budes blizu Sarajeva zovi pa da lumpujemo jednu noc  hug:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera


brera

7:43 ideea:( ideea:( Nigdje nikog, juæer svi bili pijani pa sad ne naðu ulaza u novu kafanæe.

BOJAN-BG

stizmo brera ipak je danas subota,dobro jutro

brera

Eh, mo¾e jedan MSD, mada bi ja veæ mogao ppppppppppppppppp(evo ga ide Darko)ivo. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

dobro jutro. jutro u sarajevu je pravo tmurno i nije ni cudo sto sam spavao do sad. hitno mi treba jedna rakijica da se razbudim.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

dobro jutro, mo¾e i meni jedna ljuta  ;D gde nam je gazda dane?! mora da je uèio do kasno u noæ pa sad odmara

Big_DANE

 ideea:(
Quote from: mijat on 20 November, 2010, 10:10:06
dobro jutro, mo¾e i meni jedna ljuta  ;D gde nam je gazda dane?! mora da je uèio do kasno u noæ pa sad odmara

Hahahaha...nisam ucio!!!!! Sinoc sam malo cvrljukno! :)

anan ludzatobom:((  ZIVELI LJUDI ....DA POCASTIM NEKIM LUDIM KOKTELIMA!!!!  ludzatobom:((  anan

 
   
   




   

DA SE CALABRCNE NESTO.....  ;D ;D




minjon81

I jaaaaa ooooo!
Dobro jutro!
Prijatno!
ZIveli vi meni!

lola