• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

VJERUJEM DA CE IH POSTAVITI KAD PADNE BAR NEKIH SIGURNIH 50cm...jer ne ispalti se sad vucarati po blatu i kamenju bar je tako bilo na bjelasnici  ideea:( al dobro je bar se nesto radi ... jos uvjek me nisu poceli nervirati sto je dobar znak za dovrsavanje radova  hug:(

DarkoN

Quote from: harison on 03 December, 2010, 01:21:06
VJERUJEM DA CE IH POSTAVITI KAD PADNE BAR NEKIH SIGURNIH 50cm...jer ne ispalti se sad vucarati po blatu i kamenju bar je tako bilo na bjelasnici  ideea:( al dobro je bar se nesto radi ... jos uvjek me nisu poceli nervirati sto je dobar znak za dovrsavanje radova  hug:(
ti bas onda jake zivce imas. mene oni nerviraju od kako je pocela ova farsa sa folijom. i dalje se nadam da ce se desiti neko cudo i da ce da zavrse radove.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

cos

Head oces i ti u ovaj novootvoreni hotel Austija na Jahorini ;D

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

hmmm, par informacija sto me bas nisu obradovali....
naime, dovedena je nova firma koja ce dovrsiti radove na postavljanju topova i pripremi gradjevinskog djela osnjezavanja. Prema informacijama, ovi bi trebali biti strucniji.
Doslo je do negog problema oko folije. I vjerovatno je to bio razlog zbog kojeg su doveli ocigledno ozbiljnu firmu. Glavni projektant je ujedno i Prof.Dr. koji je odmah uvidio da vec postavljeni prvi dio folije kao i drugi nepostavljeni ne odgovaraju toj potrebi da se moze koristiti samo kao privremeno rjesenje koje bi se po zavrsetku sezone trebalo zamjeniti sa novom.

Ako je citatai izmedju redova, to znaci da je realno za ocekivati da bude ta folija u upotrebi ove sezone  :bravo::(
A s druge strane, ko zna, mozda ipak radi odredjenih razloga skroz izostave ovogodisnji plan i ostave sve za narednu sezonu.  :o

Vjerovatno je ta nova firma sve isprobavala, tako i cirkulaciju vode u potoku (kao sto smo vec prije 2-3 dana izvjestavali) te vjerovatno i ostale vazne djelove cijelog sklopa.

Eto, ne znam ni sam dali je to pozitivno ili negativno, vjerovatno i jedno i drugo. Negativno sto si je dopusteno da nas neko vuce za nos, a pozitivno sto se ipak odlucilo stati javasluku u red i odmah se nova firma organizovala koja po procjenama je mnogo strucnija.


Bojan NS



DarkoN

ovo se kratko jasno zove pranje para. kao sto zaharije rece, nema od topova nista za ovu sezonu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

dale

Neverovatno,ali ovi iz OC opet prave dramu oko svega sto je novo i sto bi se trebalo,ako je vec u planu,uraditi na vreme,ali nema tu puno price,
ko voli Jahorinu(i sam sam takav) taj ce doci,a svi kojima je svejedno gde skijaju ce polako otici na skijalista u okruzenju i trebace im puno vremena
da ih ponovo privuku!Steta!!!


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

dale

Primer nemara i onog sto se zove"nasa posla" je i planinski dom "Sator" i  stari hotel"Jahorina", koji su vec odavno trebali biti "vrh ponude" na Jahi,jer je
nemoguce da to neko ne bi vec odavno sredio (srusio pa sagradio ili vec tako nesto....),a to jos uvek tako stoji,jer neko nije uzeo koliko misli da treba.
I sad ce neko reci da nisu reseni imovinski odnosi i tako sl.....,ma hajde.Ne pisem zato sto ne volim Jahorinu(naprotiv,svake zime sam gore -3 puta),ali
nekima smeta,a znam ih dosta!

sina

jesu li se sjetili da zamjene sebe za neke strucnije ljude.. anan