• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kupovina snowboard opreme?

Started by AwAsH, 24 February, 2010, 20:34:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sajtrix

ma de, u shoping centru bih trebalo biti jeftinije -.-
DJ Sajtrix

Radiohead

Nije mi jasno ko sada kupuje opremu, mislim jasno mi je - samo ko ima love!
Isto ovo sad sto kupujete mozete kupovati za 2-3 mjeseca u pola cijene (skije koje su interposrtu lani bile u decembru 980KM, u martu su bile 490,00.Iste te skije sad su 980,00 KM)

snow-dule

Koje su trenutne cene snowboard cipela na Jahorini?Da li se snowboard daske i vezovi mogu kupiti zajedno u kompletu,ili samo posebno?Ako neko ima informacija,zanimaju me i cene naoèara i kaciga,i koja je najbolja prodavnica snowboard i ski opreme na Jahorini?Da li je povoljnije kupiti opremu na Jahorini,ili u Srbiji?

skiDeki

Vidim da ima da se kupi opreme i na Jahorini, ali nisam zagledao, licno mislim da je skuplje nego u bilo kom gradu..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

NexuS

Evo ovako trebaju mi vezovi za Board. Neznam gdje imam to da kupim usputno do Jahorine? I kolika je cijena od-do :D  Pozdrav.

ludiborderi

Zna li neko gdje se u BL mogu kupiti Buce ?  Za Shimano znam, ali bi pogledao jos negdje ?
Od rakije nema bolje ¾ene :)

COCO

Sport Box u Boski na spratu, Intersport u Merkatoru...


mijat

ova buranija od zaharija doðe jednom u dva meseca i odma udara po èlankovima  X(

Sajtrix

Dajte mi najbolje snowboard prodavnice u sarajevu. Trebam novi bord, vezove, i pancerice.
-Ime prodavnice
-Lokacija
-Radno vrijeme

Ubrzo cu u sarajevo pa da to obavim. Hvala

P.S Trazim bordove nesto u stilu Big_DANE_Almighty borda
(https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/704888_535584613137503_15802703_o.jpg)
Mislim na sare, grafit i to = )
DJ Sajtrix