• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - kraj sezone

Started by vip-jahorina, 04 April, 2013, 10:54:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Koroman kao menadjer godine, tj zadnje tri godine, jer toliko dugo pravi minus a niko ga ne smjenjuje.
Dobro se mi ikako i drzimo. Da nije bilo snijega kao sto ga je bilo, pocrkali bi svi. Valjda jedino tako ga i mozemo "pocerati".

jednostavan41

vipe evo mozda je neko danas malo citao sta se pise pa su na sajtu skinuli oznake sa sestosjeda da rade......ma ja se nadam da ce biti bolje i ono jeste pomalo bolje samo je daleko od onoga kako bi trebalo biti,ja sam jedno vrijeme prestao da OPAZAM  dodjem,odskijam, nekad bude dobro nekad bude NAKO ,sve u sve u sve u svemu ocjena je prolazna,ma i narod u sustini dobija ono sto je i zasluzio,samo nemoze jahorina prezivjeti od nasega naroda,moa tu biti i sa strane gostiju,ali je definitivno ovaj kraj sezone greska katastrofalna,imalo je uslova  makar jedan sestosjed da radi svaki dan,pa bi dosli i skijasi,a eto ti kazes bilo je uvijek 20-30 i bilo bi najmanje 3 puta toliko samo da radi
da znam - znao bi


Stale


brera


HeAd

Fin dan za skijanje, a i zatvaranje sezone ole
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

hallo

Malo OFF ali....juce se cusmo sa drugarom koji vozi ratrak na Kopaoniku koji rece da je plan raditi do 8.MAJA!!!!
anan
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

brera

 3:( Mo¾da je Koroman izgubio slu¾beni mobitel pa ne mo¾e zvat ratrakiste!  3:(  (head)

HeAd

Tanko ljudi...eh sto Jahorina nije bliza Banjaluci ..  ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

jednostavan41

da znam - znao bi


brera


dale

Pa, eno ih rade sada i jeste li zadovoljni?Ma trebalo bi da rade i ovde do maja,èini mi se....  :X