• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

UKRALI MI SKIJE !!!!!!!!

Started by dadoivazzi, 12 February, 2007, 19:55:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dadoivazzi

 >:( upravo smo se vratili sa Jahorine, gdje nam je sve u svemu bilo lijepo, ali prvi dan sto smo dosli na skijaliste, nakon sat vremena, dok smo otisli u onaj restoran u dnu Poljica, parkirali ispred tri para skija, poslije 15 min izasli i jedan par je nestao! Najgore u cijeloj prici sto su skije bile iznajmljene, pa smo uz to morali redovno platiti skije i ponovo platiti iznajmljivanje na 7 dana. Ovo pisem samo da upozorim sve ostale, da bas nije sigurno kao sto sam ja mislio, kad sam vidio da svi zivi u nedjeljnom suncanom danu parkiraju stotine skija unaokolo !!! sve ostalo je bilo super !!!!

gabrijelos

toga ima uvijek i svagdje nazalost :(

najbolje je skije imati na vidiku iako se onda nemozes opustiti i plus ako vas ima vise izmjestai vase skije tvoja lijeva prijateljeva desna i sl.

vip-jahorina


na zalost, svugdje ima toga. savjet:
skije uvijek na oku drzati. ostavite ih tako da ih vidite kad sjednete u kafic ili restoran.

dciko

da li je istina, da se na jahorini kradu i automobili????? :o

vip-jahorina

Nije bas to tako.
Jahorina je hermeticki zatvorena 24 sata dnevno, tokom cijele sezone.
Od kad je policija tu, nismo niti imali pokusaj neke vece kradje.

Znaci to je bezbjedno.

dciko

hvala, vidimo se 29.12
LP iz Slovenije :D

zana


Mostar

Mozda je ovo off topic ali hajde ,u restoranu na jahorini porcija graha ili pasulja 8km ili 4 eura pa jeli to realno majka mu stara :o

Onill

Quote from: Mostar on 16 December, 2007, 21:43:29
Mozda je ovo off topic ali hajde ,u restoranu na jahorini porcija graha ili pasulja 8km ili 4 eura pa jeli to realno majka mu stara :o
porcija graha 8 KM pa ako je dobar nije problem:)

direktorica

Quote from: dadoivazzi on 12 February, 2007, 19:55:38
>:( upravo smo se vratili sa Jahorine, gdje nam je sve u svemu bilo lijepo, ali prvi dan sto smo dosli na skijaliste, nakon sat vremena, dok smo otisli u onaj restoran u dnu Poljica, parkirali ispred tri para skija, poslije 15 min izasli i jedan par je nestao! Najgore u cijeloj prici sto su skije bile iznajmljene, pa smo uz to morali redovno platiti skije i ponovo platiti iznajmljivanje na 7 dana. Ovo pisem samo da upozorim sve ostale, da bas nije sigurno kao sto sam ja mislio, kad sam vidio da svi zivi u nedjeljnom suncanom danu parkiraju stotine skija unaokolo !!! sve ostalo je bilo super !!!!
da... i nasima se to desilo prije par godina....
desava se, skije uvijek na vidljivo mjesto, i pance otkopcane; spreman za trcanje kad prigusti ;D
ebg...



supra