• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP kafana - zatvorena

Started by hammer, 15 December, 2008, 23:28:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Jbg, ja svratio u kafanu a nigde nikog sleep:( sleep:( Moracu sam nesto da popijem! ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

E pa ti naso zasjest u birtiju kad svi rade, ja trenutno evo iza kafane pecem rakiju cijeli dan VIP je u sumi gore cjepa drva nestalo nam pa sam znas nevalja prekidat rad vesele masine, a vala si mogo malo pogledat iza kafane pa mi pomoci ili VIP-u jauce gore svakih 5 minuta ko da sjece HRASTOVINU (:smijeh: , a za ostale nemam pojma gdje su javljajte se ljudi... kafana radi 00-00!!!

vip-jahorina

jednu ljutu, za mene. bice toplo ove zime, drva se nacjepala  :)

harison

hehehe, skiDeki nam nesto zaspo izgleda ga ova jedna sto ju popio oborila s nogu

vip-jahorina

kaze, svaki dan po jedna ! duze se zivi  ::)

zum

evo i meneeee, daj jednu za kafanu (jest dobra ova virtualna rakija, pijes a ne placas, i jos se ne napijes)

vip-jahorina

uh, jos je vruca, ispod kazana tek. jel ko peko rakiju

zum


vip-jahorina

bolje prazne case nego biti ovdje:


skiDeki

Aha danas ste tu, juce izgleda navratio u pogresno vreme daj Hari da probam sta si to napeko i ubaci koje VIP_ovo drvo na vatru da vidimo sta je nasekao, da nije neka trulez kad je onako jaukao ;D ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

hare pravi pauzu, dok mu mi kafanu otvaramo  ;D

ajmo svi u novu kafanu. ovo moramo renovirati
Jahorinska kafana kod Harisona

harison

hahahah ma ima kod mene rakije, pekao ove godine 7m sljive i jedno 2m kruske, kazan se nije lozio od pocetka rata, mal ostario al iz starijeg kazana bolja rakija curi :D
VIP nabio zuljeve pa ne moze da kuca :D