• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Gondola

Started by pvb, 13 October, 2010, 09:52:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

raca

Zamisli ideju, gondola Jahorina - Bjelasnica, i da se zove "bratstvo i jednistvo"
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: raca on 26 November, 2012, 09:13:24
Zamisli ideju, gondola Jahorina - Bjelasnica, i da se zove "bratstvo i jednistvo"

eeeejjjjjj sad hahahahaha pa nije Svicarska  3:( ma najbolje aerodrome montirati i par aviona za redovnu liniju.... mada ja opet nebih otisao sve dok ne promjene onaj trosjed sto mislim da je najspori lift na svijetu i da ne moram presjedati na one lopate od liftova koji te vode do vrha planine! A cijena karte ista kao i na Jahorini...pa bolje je sjediti do vrha na brzom liftu nego presjedati na tanjiracu  (Y)

BL


HeAd

znaci nista se jos ne zna, a suma posjecena...lafonte fazon...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Bojan NS

Kopaonk je nacionalni park (iako je divlja gradnja cvetala na obodu parka), zato toliko mora da se plati.

BL

Da, mislim da su kod nas u takvom rezimu Kozara i Zelengora (prelijepa). Mada bi trebale i ostale planine zastiti. Jahorinu, svakako.
Inace, uz ovaj tekst su isle fotke koje pokazuju rasciscenu polaznu stanicu. Nesto nasuto slljunkom, neka podzida, prizemna gradjevina, ... nigdje zive duse. 

BL


raca

Ok nije nacionalni park ali ovih godina se uveliko prica o tom statusu Jahorine, i pored toga sto nije nacionalni park necija je suma i ne moze svako da uleti u sumu i da posjece koliko procjeni da mu treba sume. Cjena mozda nije 10 puta, mozda je 5, 3, 1 ali u svakom slucaju te detalje izgleda da ne mozemo da saznamo.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

paja13


raca

Koji snimak? Ima ih vise u temi...
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

paja13


raca

Ok, moja greska, mislio sam da je to ta trasa o kojoj pricaju, jer jedino to vidim da je prosjeceno, doduse, snimak je star godinu dana. Je li ima negdje slika iscrtana na karti kuda ide trasa te gondole?





Ko rano rani stazu netaknutu grabi.