• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Gondola

Started by pvb, 13 October, 2010, 09:52:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

raca



Put prokrcen, stanica napravljena... i spremna gondola  regge
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

brera


peradetlic


snowkiter

Quote from: raca on 11 December, 2012, 22:52:34


Put prokrcen, stanica napravljena... i spremna gondola  regge
samo da se posle ponoæi ne pretvori u bundevu!!

borisBP

Quote
samo da se posle ponoæi ne pretvori u bundevu!!
Quote

[
Quote from: snowkiter on 12 December, 2012, 13:34:54
samo da se posle ponoæi ne pretvori u bundevu!!

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BL


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Radiohead

Ova tema je neprevazidjena WTF

Korisnik


DarkoN

da osim ako ne zabrane ulazak na jahorinu ili ne stave neki bezobrazno skup parking
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BL

Quote from: DarkoN on 14 February, 2013, 11:58:36
da osim ako ne zabrane ulazak na jahorinu ili ne stave neki bezobrazno skup parking


Koliko iznosi "bezobrazno skup parking"? Ja npr. smatram da su skije od 700 evra, bezobrazno skupe. Tra¾imo - besplatne skije.

DarkoN

Quote from: BL on 14 February, 2013, 12:30:17
Quote from: DarkoN on 14 February, 2013, 11:58:36
da osim ako ne zabrane ulazak na jahorinu ili ne stave neki bezobrazno skup parking


Koliko iznosi "bezobrazno skup parking"? Ja npr. smatram da su skije od 700 evra, bezobrazno skupe. Tra¾imo - besplatne skije.
Bezobrazno skup parking jr onaj ciji je iznos odredjen samo zbog toga da bi se koristila gondola. nema potrebe da mi se ovako obracas.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

raca

Bitno je da radovi idu planiranim tokom...

Hmm...kako vec izgleda ovi ocigledno nemaju pare za ovo pa pokusavaju da izmajmunisu neki investicioni kredit. Po mom vidjenju, bez obzira koliko god je besmislen projekat, Italijani bi volili da naprave jos jedan posao vrijedan 30, 40 miliona evra, a evropski bankari da zavale jos jedan "povoljan" investicioni kredit u besmislenu investiciju kojim bi drzava bila jos dodatno zaduzena. Ma sta ih boli k..., jednostavno prosjecna penzija ce biti umjesto 250 KM (125 evra), bice 150KM... a gondola neka bude za slikanje i onda ne mora da se gleda rentabilnost jer ce izgledati kao da je pala s neba.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

HeAd

Iza ovog projekta stoji privatna firma, a ne drzava...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BL