• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Gondola

Started by pvb, 13 October, 2010, 09:52:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

HeAd

Za razvoj opstine Pale gondola je odlican projekat, samo da bi neko dole ostavio auto moras istom da zabranis da ide gore s autom...e sada...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

make

Kad veæ doðem autom do Pala ne smeta mi ni da se provozam do Jahorine!!!

Burli

Ti si ne¹to drugo, ti 'armonikom lijeèi¹ bol na estradi sve je la¾no, na estradi sve je fol...

BoleBl

Isplativost gondule ce se pokazati tek kada Jahorina bude toliko posjecena da su svi smejstajni kapaciteti puni. Tada ce turisti biti prisiljeni traziti smjestaj na Palama i gondulom se voziti gore.
Sto znaci za jedno 10 god. ce biti MOZDA tako.
op, op, op, op.....

peradetlic


anger

Cijena mora biti uracunata u skipass a ako ne bude onda je apsurdno koristiti gondolu uopste. Bas sam ove sezone imao priliku skijati u Austriji i obisli smo neka cetiri skijalista. Na svakom od njih se islo gondolom iz grada na planinu i naravno sve je uracunato u skipassu, parking je naravno besplatan.
Gledajuci ove nase, naplatice parking, gondolu i jos ce skipass biti skuplji... k'o da gledam da cemo mi po starom, autom pravac gore.

BL


BL


Radiohead

 Prati decko projekat nema sta!

BL


ninodragoljub


raca

Jos uvijek radovi idu planiranim tokom...
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Deni


Radiohead


vip-jahorina

samo da znate kako je zimus bila dobra ova staza za prolaz sankama gdje su posjelki sumu!
A ja se bunio cijelo vrijeme  :X