• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Opstina Pale sputava rad GSS Jahorine?

Started by vip-jahorina, 13 October, 2010, 14:28:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Ne hvatam tu stanicu, ubih se vrteci, neka neko prenese sta je bilo
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

vipe pola dvanest je sta je bilo u razgovoru ili da li ga je uopste bilo

Big_DANE

Jbg nisam uspeo da ustanem...ubuduce DEKI  na netuuuuuuuu bre mozes da nadjes sve! :)  BH RADIO 1  >>> http://www.streamingthe.net/BH-Radio-1-Sarajevo-97.0-FM/p/11342

vip-jahorina

ja sam fulio jutros sve sto se fuliti moglo  :o
valjda ce se neko javiti sa izvjestajem?

Big_DANE

Heheheh VIP-e VIP-e....ja slusam vijesti sad u 12 al...nista ne govore! :(

Filipino

Koroman je izjavio da ce OC Jahorina organizovati,kao i svake godine sluzbu koja ce biti odgovorna za intervencije,ali samo dok su zice u pogonu.
Djelom ce biti angazovani i clanovi GSS Jahorina,ali ne kao glavni i iskljucivo odgovorni(bar sam tako ja razumio).
Ceremidzic iz SO Pale je izjavio da GSS sluzi samo kao paravan iza kojeg se kriju neka trojica ljudi koji ustvari brvnaru kada bude gotova koriste za kafic na extra lokaciji.
Ko je u pravu ,tesko je procjeniti,a pokazat ce vrijeme.
Ali najbitnije je da rad skijalista nije doveden u pitanje.

BOJAN-BG

morali su se oni dogovoriti svi imaju koristi od toga

Big_DANE

JOj kakva VEST!!!!  Nadam se da ovo nije istina sto se tice ove ''kolibe'' za GSS!!!!  3:( 3:(

brera



Big_DANE

Nemam RECI!!! Nemam komentar!!! Zar im je toliko stalo da sruse tu brvnaru!?!?
Pa neka im dopuste jbt da narave tu brvnaru i ako je navodno za ''kafic'' prave...nek je onda sruse kad se uvere ili ako IKAD bude tu napravljen kafic onda se slazem da se rusi!!

KRETENI SVI DO JEDNOG!!!!  Opet se pokazala APSOLUTNA TOTALNA DEBILNOST ljudi iz OC i opstini Pale!!!!

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

Filipino

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 17 October, 2010, 13:12:21
Nemam RECI!!! Nemam komentar!!! Zar im je toliko stalo da sruse tu brvnaru!?!?
Pa neka im dopuste jbt da narave tu brvnaru i ako je navodno za ''kafic'' prave...nek je onda sruse kad se uvere ili ako IKAD bude tu napravljen kafic onda se slazem da se rusi!!

KRETENI SVI DO JEDNOG!!!!  Opet se pokazala APSOLUTNA TOTALNA DEBILNOST ljudi iz OC i opstini Pale!!!!

Kao sto rece Zaharije OC je u ovom slucaju korektan,a da ima kretenizma to je bez daljnjeg.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

ovo se kratko jasno zove je** lud zbunjenog
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...