• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Na Bjela¹nici u planu izgradnja sabirnog bunara vrijednog 400.000 KM

Started by ovejaras01, 16 October, 2010, 10:26:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

goghie

pu! radim u petak  :-\ slijedeæi æu uzeti slobodan, ono pred Bo¾iæ, i isfurati do Sarajeva, pa gdje bude snijega :bravo::( vrijeme je za bordanje, dosta je bilo èitanja foruma i gledanja webcam-a...
I can go with the Flow...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

joj jebem mu petak i ja radim i toooo DRUGU smjenu  3:( daj trebali su staviti preko vikenda kad je raja slobodna jesu namazani cccc pederi  (:smijeh:

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ona ti je isto kao kad je Zeljo izgubio 5-0 .... BAMBUÈA IDEMO NIGDJE mogu oni s cjenama radit sta hoce kad nemaju toliko troskova  (:smijeh: kad im jednom stane trosjed pa ljudi se posmrzavaju po 3-4h onda ce tek skontati da treba novi lift

P.S.
Nemoj darkon vuc OC za jezik... ima da explodiram ako spuste cjenu sezonskog ski passa  3:(

DarkoN

hare ti bar znas da oc niko ne moze povuci za jezik. ne kazem ja da je bjelasnica bolja, samo kazem da su ljudi u zoi84 uvidjeli prije ovih, kako ti kazes, glavonja iz oc-a da je prodaja sezonskih ski pass-ova jedini siguran prihod na koji mozes racunati unaprijed, tj prije pocetka sezone imas neke pare koje su vec kod tebe.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

po TVOM darkon i ja smo vec dobili 3 besplatna skipassa imamo ukupno 3000 i kusur postova...treba nagurat do 4000 da i ove sezone dobijemo nesto MUFTE  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nazalost ne...radi se moj darkon valja u februaru uzet 7 dana slobodno  3:(

ti ides ???  ole

DJ AmmAre0n

hah nista meni od planine prije subote !! s tim ako bude prevoz u subotu a sumnjam da ce  :-X
http://www.gss-sarajevo.com/

DarkoN

trebao bih ici. svi su nesto zauzeti pa cu na kraju ici sam.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


DarkoN

zna li iko od koliko rade zice sutra na bjelasnici? nesto sam cuo da ce samo raditi x. ako nesto zna vise nek javi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

sshairo/NoraBiH

Radit ce samo x, situacija sa snijegom losija od Jahorine, i ovo sa x- om je zahvaljujuci topovima, sto se tice rada zice mislim da je standardno od 9:00.

DarkoN

Quote from: sshairo on 16 December, 2010, 20:57:06
Radit ce samo x, situacija sa snijegom losija od Jahorine, i ovo sa x- om je zahvaljujuci topovima, sto se tice rada zice mislim da je standardno od 9:00.
sta mislis hoce li se moci normalno skijati?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...