• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

ZLATIBOR

Started by DarkoN, 18 October, 2010, 23:19:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Laus


Laus

Quote from: raca on 26 October, 2010, 15:31:57
Zlatibor pravi i po 400 hiljada nocenja u toku godine. U tekucoj godini, napravili su 260 hiljada, a jos ima dva mjeseca, imaju pad u poslednjih par godina, od 10%. Gledajuci citavu deceniju, iza njih je recimo, Kopaonik koji ima duplo manje nocenja. Pitaj Vipa ovde koliko Jahorina pravi godisnje.

Sta je za tebe mjerilo turizma, to samo ti znas.

Beograd je dvomilionski grad, i govoris o najprometnijoj ulici u tom gradu, a Zlatibor je turisticki centar. Porediti to dvoje je unajmanju ruku smjesno i komicno, da ne budem grublji.

A Budva? >:D

minjon81

AJde gotovo, zatvaramo diskusiju, naravno da su ukusi razliciti a i potpuno siroki putevi pa ko gde zeli neka uziva!!!
Nemoj neko pogresno da me skapira, ja sam takodje dala svoja iskustva!!!

DarkoN

ma mani su najsmjesniji ti ljudi o kojima ti pricas. ne valja im zlatibor, ne valja im budva ali svake godine idu i na zlatibor i u budvu. meni gdje se ne svidi ja se tu ne vracam. ove godine sam bio u tucepima i makarskoj i sigurno necu vise nikad ljetovati tamo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

Ma niko nije rekao da Zlatibor ne valja, samo smo hteli da kazemo da za skijase nije nikakav izazov,pa cak ni izazov!
Ima tamo mnogo gotivnih programa, spa i wellness u Cigoti npr!!!

Laus

Ako budes isao na zlaju, obavezno poði u Maèkat na jagu!  ludzatobom:((

raca

Da li se meni ili tebi dopada ili ne dopada Zlatibor i Budva, to je druga stvar. Pocela je diskusija o isplativosti, ulaganja u jednu pristojnu ski stazu u planinskom turistickom centru koji pravi toliki obrt. Objasnio sam zasto se isplati.

Decko, ajde smiri se, nauci nesto, i ne upadaj drsko u diskusiju bez ikakvih argumenata.

I sto se mene tice ova diskusija je zavrsena.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

minjon81

i to je tacno, ima i prsutijada tamo, mislim da je negde u ovom periodu!!!
Jami!!!

Laus


minjon81

Necu da vodim devojcice, bljak!   devil:(

Laus

Quote from: minjon81 on 26 October, 2010, 15:49:23
Necu da vodim devojcice, bljak!   devil:(

Ma neeee, to nije bilo tebi!  3:(

minjon81

ma znam, salim se!

Laus

Mozda je pogresna tema, ali mislim mozda imas neku info!
©ta bi sa onom prièom da se spusti ¾ica do Treske? Jednom sam skijao sa Panèiæaaaaa!

To je bilo LUUUUDIIIILOOOOOO  ;D

DarkoN

sve njihove suhomesnate proizvode sam probao, kako sa zlatibora tako i iz okoline  ;D i moram reci da su odlicni. moze li mi neko objasniti sta je jaga posto do sada nisam cuo za taj izraz.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Laus