• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

ZLATIBOR

Started by DarkoN, 18 October, 2010, 23:19:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

predpostavio sam da je to ali nisam bio siguran, pa je bolje pitati nego lupiti.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

raca

Quote from: minjon81 on 26 October, 2010, 15:23:57

A sto se tice Tornik, licno sam se provozala prvi krug kada je zica pustena u pogon i obustavila im radove, vratila u proces legalizacije... Sve je bilo uradjeno potpuno nbepromisljeno i bespravno!!!

Ovo sam htio da te pitam, pa sam zaboravio u zustini glupe diskusije.

Mozes li nam nesto vise reci o tome? Sta si ti radila i koju ulogu imala i u cemu je bio problem?
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

minjon81

Quote from: Laus on 26 October, 2010, 15:55:58
Mozda je pogresna tema, ali mislim mozda imas neku info!
©ta bi sa onom priиom da se spusti ѕica do Treske? Jednom sam skijao sa Panиiжaaaaa!

To je bilo LUUUUDIIIILOOOOOO  ;D

To je u planu, mislim da im je ove godine ponestalo sredstava... Koliko znam bice!!!

Quote from: raca on 26 October, 2010, 17:13:58
Quote from: minjon81 on 26 October, 2010, 15:23:57

A sto se tice Tornik, licno sam se provozala prvi krug kada je zica pustena u pogon i obustavila im radove, vratila u proces legalizacije... Sve je bilo uradjeno potpuno nbepromisljeno i bespravno!!!

Ovo sam htio da te pitam, pa sam zaboravio u zustini glupe diskusije.

Mozes li nam nesto vise reci o tome? Sta si ti radila i koju ulogu imala i u cemu je bio problem?

Ja radim u Zavodu za zatitu spomenika kulture i potrebna su nasa odobrenja za gradjevinsku dozvolu...

Nichifor



http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/1131/Video+dana/785886/Prvi+sneg+na+Zlatiboru

s:nij) s:vje) s:nij) s:vje) s:nij) s:vje) s:nij) s:vje) s:nij) s:vje) s:nij)

Bojan NS


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Laus


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Nichifor


BOJAN-BG


skiDeki

Predpostavljam da je na jahorini ceo sistem veci i mnogo komplikovaniji
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

raca

Pazi kad se daju izjave za javnost svi su brzi i sve ide glat. Ne znam kako mogu postaviti 7 km osnjezavanja u drugoj polovini novembra mjeseca... ali ajde ostaje da to vidimo.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Big_DANE

Naravno da je veci...bar jedno 3-4 puta...komplikovaniji hmmmm.....pa za ove u OC-u komplikovano je sve cega se dohvate! :P

Bojan NS


DarkoN

dane mislim da je bojan upravu, na jahorini ce biti pokriveno mozda i manje staze u km. jedno si sigurno dobro rekao da je za oc komplikovano sve cega se dohvate.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...