• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP Jahorina postavlja jos jednu web kameru !!

Started by vip-jahorina, 23 October, 2010, 23:13:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

U zadnje vrijeme sam malo rijedje po forumu, radim dosta na organizaciji i pripremama za nadolazecu sezonu. A tu su i razliciti projekti. Svako najinteresantniji kojeg i sa ponosom ovom prilikom najavljujem. Mislim da cemo ga uskoro i ostvariti. Naime, radi se o postavljanju 5. web kamere na Jahorini, pored postojece 3 vanjske i jedne u klubu royal, za nadolazecu sezonu vam pripremamo jos jednu koja bi bila smjestena na idealnoj lokaciji. Naravno da i dalje koristimo kao i dosada vrhunske kamere koje nam salju vrhunske slike.

Nadam se da je i lokacija za sve interesantna. A vjeruj te mi i veoma zahtjevna. Jos imamo problema tehnicke naravi, i nadam se da ce interent biti dostupan, trenutno nije pa ne mozemo je na licu mjesta testirati.
Cim omogucimo internet, nadam se da cemo vam vec prve slike moci poslati.

Do tada, par slika koje sam danas uslikao sa mjesta gdje ce ubuduce kamera stajati te puno kvalitetnije slike u eter slati:

loop

allways stand sideways!


BOJAN-BG



DarkoN

odlicno vio-e. jedva cekam da proradi. sad cemo imati uvid i u to sta se desava na vrhu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

LadyBird

live, love, ski :)

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Simiki


Big_DANE

Nasao je VIP savrseno mesto! :) Koliko se vidi! :)

sina



marina

Opravdano si bio odsutan sa foruma neko vrijeme.
Svaka cast , sve pohvale!!! :bravo::( :bravo::( :bravo::(
VIP Jahorina Woman Team

brera

Quote from: marina on 25 October, 2010, 23:57:56
Opravdano si bio odsutan sa foruma neko vrijeme.
Svaka cast , sve pohvale!!! :bravo::( :bravo::( :bravo::(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Samo da nije bio neopravdano odsutan od kuæe. (:smijeh: (:smijeh:

Laus

Quote from: brera on 26 October, 2010, 08:18:13
Quote from: marina on 25 October, 2010, 23:57:56
Opravdano si bio odsutan sa foruma neko vrijeme.
Svaka cast , sve pohvale!!! :bravo::( :bravo::( :bravo::(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Samo da nije bio neopravdano odsutan od kuæe. (:smijeh: (:smijeh:

Ima i toga!? ma ne bi valjda on???  8)