• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Krvavec - "slovenaèki ponos"

Started by Nichifor, 26 October, 2010, 01:10:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG

Quote from: zaharije on 27 October, 2010, 22:23:38
Quote from: BOJAN-BG on 27 October, 2010, 22:16:06
mnogo mi se svidja ovo skijaliste
a nije daleko ±to je najbitnije

iz beograda za pet ipo sati se moze stici isto kao i do jahorine


minjon81

koliko je to daleko od Ljubljane?
I do kada prosecno traje ski sezona u Sloveniji, do kog meseca?

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


brera


minjon81

Taman imam pitanje za tebe Brera,
jel ima nekakav prevoz iz Ljubljane na skijanje za vikend?
Trebalo bi da provedem 3 meseca u Ljubljani pa da znam jel da nosim opremu...
Mada ima dosta do marta kad idem ali eto, interesuje me!

brera


minjon81

 ;D  hug:(  :bravo::(
zadovoljna i skroz se radujem!!!
i hvala!

brera


BOJAN-BG

Quote from: minjon81 on 28 October, 2010, 15:59:12
;D  hug:(  :bravo::(
zadovoljna i skroz se radujem!!!
i hvala!

samo da te posluzi vreme ima da skijas sigurno par vikenda

minjon81

Dolazim na neki studijski boravak, mislim da cu biti smestena na Filozofskom fakultetu!
Naravno da cemo se sresti, makar na Krvavecu na kuvanoj rakiji...  :bravo::(

raca

http://www.skibus.rs/aranzmani/slovenija/krvavec/ski-opening-krvavec-16-18-decembar-2011/

Je li neko ide?
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

raca

Dodjoh, vidjoh, skijah... Nije bilo lose, prvi dan kisa, jedna staza radila, ja iskusno ostao da spavam i malo blejim po Kranju, ostatak ekipe se vratio ko sa fronta, pokisli, smrzli se... Drugi dan ok, cetvorosjed i jednosjed radio. Treci dan, savrsen dan, suncan, pustili i sestosjed koji ide na vrh i radilo je nekoliko staza. Iako na papiru imaju vise staza od Jahorine, mislim da Jahorina moze da ima bogatiju skijasku ponudu. Da je neko na Jahorini donio odluku da se umjesto dva sestosjeda izgrade te godine jedan sestosjed (recimo iz Poljica) i vjestacko osnjezavanje sve bi dugacije bilo. Sve u svemu pristojno to sve izgleda, gore nema mnogo kafica taman koliko treba. Cjene na stazi su duplo vece nego na Jahorini, npr. pasulj sa kobasicom (kranjskom :)) je 7 evra, kafa dva evra, caj 1 - 1,3 evra. Mi preko Ski Busa smo imali svuda 20 % nize cjene, a bilo nas je oko 450 :). Dobili smo i vaucere od sijalista u vrijednosti od 10 evra zbog kise prvog dana. Sve pohvale za Ski Bus, odradili su sve kako treba.

Primjetio sam da je trasa gondole na Krvavcu, bar za duplo uza i manje sume isjekla od ove koju planiraju s Pala da ide :). Jedno malo opazanje....

Evo i jedan snimak http://www.youtube.com/watch?v=QlLfQm2PzuI
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

lijepo lijepo za promjeniti taman za iducu godinu stednuti nesto kesha i opaliti 7 dana... sta ti je sa GOPRO zasto se ovako trese  ideea:( ??