• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Sef GSS-a

Started by skiDeki, 27 October, 2010, 08:57:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Otvaram ovu temu, jer se upravo na forum prijavio sef gorske sluzbe spasavanja gospodin Miro Kalem! Inace dosta sam slusao o njegovom savesnom radu i pozrtvovanosti na poslu, takodje ne mali broj puta je njegov rad predstavljan i na televiziji. Zelim da mu pruzim podrsku u daljem radu uprkos brojnim, novonastalim problemima, takodje ocekujem podrsku ostalih forumasa :bravo::(



48757 poruka u 818 tema od 2998 èlana
Najnoviji èlan: mirokalem
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana


vip-jahorina

Po mailu kojeg imam, to je Kalem. Jos se nismo culi jutros da bi vam mogao 100% potvrditi.
Ali ja ga isto ovom prilikom pozdravljam i dalje se nadam da ce GSS biti prisutan na Jahorini.

BOJAN-BG

puna podrska i sa moje strane i nadam se da ce naci kompromisno resenje

mijat


minjon81

Pozdrav i dobrodoslica coveku koga hvalite!!! ;D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dobro dosao sefe....sve najbolje i da nam budes redovan na forumu ;) uz tebe smo samo naprijed  :bravo::(

ISO

pozdrav za Kamcu i od Loznicana!

marina

Veliki pozdrav za sefa Kamcu i puna podrska za predani rad na Jahorini!!!! :bravo::( :bravo::( :bravo::(
VIP Jahorina Woman Team

Asja

Veliki Pozdrav Kamci i svemu sto radi :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Nadam se da ce i dalje biti iscrpan sa informacijama i u forumu
ipak je covjek na licu mjesta.......

DarkoN

ja ga ne poznajem ali  za njega sa svih strana stizu samo pohvale. dobro dosao.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

marina

Kamco ce se javiti , i odgovoriti na vasa pitanja u ovoj temi u toku danasnjeg dana. :bravo::( :bravo::( :bravo::(
A mozda bi se mogao javiti i neko iz lokalne zajednice!
VIP Jahorina Woman Team

mirokalem


BOJAN-BG

sta im smeta jedan objekat manje ili vise,pogotovo koji je u interesu svih skijasa i turista

DarkoN

ovo moue biti samo kod nas. da je neko od vas podmazao gdje treba dobili bi i stalnu a ne privremenu dozvolu. meni samo nije jasno do kada oni misle da se ponasaju ovako? hvale se jahorinom i uzimaju od nje sve sto mogu, a ono sto mora da postoji na jahorini osporavaju jer nemaju nista od toga.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...