• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na vrhu Jahorine !

Started by vip-jahorina, 08 November, 2010, 15:30:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

e jestel ogladnili da nam nesto na brzaka bacim pod no¾...moze i meni kuhana rakija bilo bi fino kad bi to bila travarica  :bravo::( kafana na vrhu je zakon

@brera
jel ti zahrdjala puska, jer uskoro dolazim (naravno poslije sezone) pa me brine da ne bude kakve paljbe na granici iz nepoznatog pravca :P
P.S.
Ko kaze da se moze ostati samo 90dana  regge hii ne poznaju oni mene  anan anan anan anan

jos jednom zivjeli za novu kafanu i odlicnu vijest mada sam ju ja dobio direkt iz Brisela hahaha  :P cim su rekli DA  devil:(  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

skiDeki

Evo i mene poprilicno raspevanog dance1 dance1
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

zar nije  (m) (m) ..mada kad si raspjevan onda si i razigran  dance1 dance2 dance1 dance2 jesil za pivo,rakiju nesto trece  ideea:(

brera


mijat


DarkoN

dobro jutro. ja cu jutros za promjenu kuvanu rakiju. brera se sad zabrinuo, mora da smisli nacin kako da sprijeci hareta da dodje. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


BOJAN-BG

dobro jutro,probice se hare nekako do slovenije ima dobar bicikl  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera

Quote from: BOJAN-BG on 09 November, 2010, 07:37:19
dobro jutro,probice se hare nekako do slovenije ima dobar bicikl  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
3:( 3:( 3:( U p.... m....., zaboravio sam biciklu. 3:(

BOJAN-BG

Quote from: brera on 09 November, 2010, 07:44:36
Quote from: BOJAN-BG on 09 November, 2010, 07:37:19
dobro jutro,probice se hare nekako do slovenije ima dobar bicikl  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
3:( 3:( 3:( U p.... m....., zaboravio sam biciklu. 3:(

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

minjon81

Bonzur!
Kafa?
Ko je gazda na ovu kafanu?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: dobro jutro uh sto ste mi nesto raspolo¾eni za zaebanciju  trass (:smijeh: moze jedna klasika i za mene u ledenoj  (R)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 ole ole ajmo da nazdravimo, danas ide autobus za Novi Sad u 13:30 devil:(ja mislim da ce marko s biciklom doci u NS koliko ga vec ocekuje hahahaa
evo za breru jedno picence od kuce:

vip-jahorina

bezimeni vlasnik bar za sada.
sad znam:
BRERINA OSVETA!

minjon81