• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorina na BHT 1

Started by vip-jahorina, 09 November, 2010, 13:06:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Pred pocetak zimske sezone, naravno Jahorina postaje sve interesantnija. Samim tim i mediji sa razlicitih strana se pojacano zanimaju za Jahorinu.
Pa tako su se sad nase vipovke Marina i Asja vratile iz hotela Board (tj. jos uvijek su u boardu i sad zalijevaju drenjom) sa snimanje emisije o Jahorini.
Emisija ce se vjerovatno emitovati u petak u jutarnjem programu BHT. Uz njih su izvjestaje davali i vodeci ljudi OC-a, Korman i Sokolovic.

U toku naderdnih par dana u Opatiji, Ljubljani i Beogradu (samim tim i sve te tri zemlje) izlazi u casopisu Turizam Info reporatza o Jahorini koju je VIP Jahorina pripremila tom listu. U dodatku Jutarnjeg lista izlazi prilog HORIZONTI za koje sam ja pripremio par slika i detalja sa Jahorine. Za casopisse Majka i Beba (trziste SRB+HRV) izlazi reportaza o planinskim kucama i hotielima na Jahorini sa nasim slikama i izvjestajima. Na zalost nemam informaije kad to sve izlazi, niti nemam vremena da pratim, ali ako uhvatim, narvno da cu objaviti. Osim toga jos sam slao stranim interesentima slike koji ce praviti neke kalendare, pa sam probao ubaciti Jahorinu tu.

Iz godine u godinu se sve vise medijske paznje posvecuje Jahorini. I drago mi je da nas mali tim velikim djelom doprinosi sto preko ovog foruma sto preko veza i vezica (nema veze kako, vazno je da dodjemo do mogucnosti da pustamo pricu o Jahorini), i da smo postali nezaobilazni faktor realnog i pouzdanog izvjestavanja sa Jahorine.

01xxx01

Quote from: vip-jahorina on 09 November, 2010, 13:06:15
Pred pocetak zimske sezone, naravno Jahorina postaje sve interesantnija. Samim tim i mediji sa razlicitih strana se pojacano zanimaju za Jahorinu.
Pa tako su se sad nase vipovke Marina i Asja vratile iz hotela Board (tj. jos uvijek su u boardu i sad zalijevaju drenjom) sa snimanje emisije o Jahorini.
Emisija ce se vjerovatno emitovati u petak u jutarnjem programu BHT. Uz njih su izvjestaje davali i vodeci ljudi OC-a, Korman i Sokolovic.

U toku naderdnih par dana u Opatiji, Ljubljani i Beogradu (samim tim i sve te tri zemlje) izlazi u casopisu Turizam Info reporatza o Jahorini koju je VIP Jahorina pripremila tom listu. U dodatku Jutarnjeg lista izlazi prilog HORIZONTI za koje sam ja pripremio par slika i detalja sa Jahorine. Za casopisse Majka i Beba (trziste SRB+HRV) izlazi reportaza o planinskim kucama i hotielima na Jahorini sa nasim slikama i izvjestajima. Na zalost nemam informaije kad to sve izlazi, niti nemam vremena da pratim, ali ako uhvatim, narvno da cu objaviti. Osim toga jos sam slao stranim interesentima slike koji ce praviti neke kalendare, pa sam probao ubaciti Jahorinu tu.

Iz godine u godinu se sve vise medijske paznje posvecuje Jahorini. I drago mi je da nas mali tim velikim djelom doprinosimo sto preko ovog foruma sto preko veza i vezica (nema veze kako, vazno je da dodjemo do mogucnosti da pustamo pricu o Jahorini), i da smo postali nezaobilazni faktor realnog i pouzdanog izvjestavanja sa Jahorine.

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

minjon81

Ovo je trabalo biti vec ustaljena shema godinama, samo da se mediji otimaju o promociju ali dobro, bravo u svakom slucaju!
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(  :bravo::( :bravo::(

DarkoN

Quote from: minjon81 on 09 November, 2010, 14:52:30
Ovo je trabalo biti vec ustaljena shema godinama, samo da se mediji otimaju o promociju ali dobro, bravo u svakom slucaju!
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(  :bravo::( :bravo::(
potpisujem.
cestitke od mene vip timu na zalaganju, da je malo vise ovakvih na jahorini bi bilo puno bolje stanje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Je


Nichifor


skiDeki

Svaka cast VIP timu, za zalaganje da se jahorina sto bolje predstavi u medijima, zasluzili su uspesnu turisticku sezonu, koja im ni ove kao ni proteklih godina nece izostati :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...