• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Otvaranje sezone

Started by pile007, 16 November, 2006, 14:06:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pile007

Dolazim iz Slovenije i ovdje imajo turisticke agencije ponude za SKI OPENING JAHORINA 15.12. dal postoji mogucnost da ce biti snijega, tako da znam rezervirati
koji appartma???? jer cuo sam da ce biti i koncert i tako...nadam se da cemo se vidjet...i da ce bit snijega ali kako sad kaze mislim da ga nece...pozdrav iz slovenije, miha

vip-jahorina

do tada se moze dosta toga promjeniti. sad kako stvari stoje ce ga tesko biti do 15.12.
sto se tice ponude smjestaja, ja bi sacekao pa ako ga bude onda rezervirao.
mjesta ima dovoljno, pa ako budes htio, javi nam se pa cemo ti naci odgovarajuci smjestaj. :)

pile007

ja sam vec rezervirao...znate dal ce biti koncert i ako nema snijega? mozda znate??

vip-jahorina

ja mislim da bi to trebao pitati organizatore svog putovanja. oni ce ti najbolje reci

pe_sigin


vip-jahorina

zadnja je bila kriticna situacija, predzadnja je bila ok. ali to nemora nista znaciti.
prosle sezone smo u 11 mj. skijali i sve do 15.12, a onda je samo stalo.

vrijeme je totalno poliudilo. sad bi trebalo biti ok -5 na jahorini ivec 30-40 cm snijega, a sada je otprilke 5-10 stepeni i skoro da nema snijega....

ali nadamo se da kad zapada ce ga biti kao proslih godina po 2-3 metra ;D

memce

Za VIp Jahorina..

Vako, izlgeda da znas sve o JAhorini.. E kontam doci u Sarajevo od 20.12 do 2 jan.. I mozda ce biti neka prilika da se spustim niz JAhorinu.. Nisam neki ekstra skijas.. ali sam se skijo 4 puta.. Zadnje dvije u Francuskoj, Alpe D huez i Val Thorens.. Ove godine eto na jahorinu i kasnije u St. Anton austriji..

Mozesli mi objasniti kakve staze imaju na jahorini? Koliko crvenih/crnih/plavih itd. staza.. Kakvi su ski liftovi? Imali puno da se ceka? Stopiraju li cesto?

I na kraju, kakva je skioprema sto se iznamljuje.. NEmam svoju opremu, jer u Franckuskoj, svedskoj i austriji gdje sam ranije bio su opreme sto se iznamljivaju super..

Kakav je kvalitet na JAhorini? Jeli ok( meni netraba nesto ekstra.. ali netreba mi ni krntija iz 84)..   

Unaprijed Hvala.