• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

GSS ex-YU! u organizaciji VIP Jahorine

Started by vip-jahorina, 11 November, 2010, 12:04:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

U skoro svakodnevnim kaficama na Jahorini, i cestim kontaktima sa Kamcom (sef GSS Jahorina), dosli smo na ideju da organizujemo  skup GSS sluzbi sa prostora ex-yu.
Kako odrzavamo dobre kontakte sa momcima iz GSS Srbije i GSS Hrvatske, njih smo vec i pozvali. Jos cemo uputiti poziv i GSS CG. Dolazk drugim sluzbama je isto otvoren.
Nacelnik GSS Srbije kao i njihov trener su vec pristali, a neformalno i GSS Hrv. Cekamo njihove zvanicne potvrde, i dogovaranje oko termina.
Mislim da cemo se u toku marta svi skupiti na Jahorini.

Cilj skupljanja je (naravno osim rakije i vina u izobilju  ludzatobom:(( ) razmjenjivanje iskustva, zajednicke vjezbe, obilasci Jahorine. Ipak smo mi ovde mali, dok ove dvije susjedne zemlje imaju gigantske GSS organizacije u odnosu na nasu. Tako da ce nam dobro doci svaka razmjena iskustva. To su ljudi koji spasavaju zivote i koji su spremni da djele svoja iskustva. Prije svega, njihove vidjenje nase planine i savjeti sta se moze popraviti i promjeniti. Napomenimo da su obje sluzbe spasile samo ove godine desetke zivota ljudi i turista, i da djeluju i van granica svoje zemlje, naravno kad ih se pozove.

GSS Jahorina i VIP Jahorina ce biti domacini. Mi cemo im probati svima obezbjediti besplatan smjestaj i mjesta gdje cemo se sastajati. A GSS ce pripremiti program i obilaske.
Moram jos kontaktirati OC da vidimo dali ce nam oni izaci u susret. To mozemo tek kad svi pristanu i obavjeste nas o dolasku.


minjon81

Odlicna ideja!
Gomila dobrih frajera na jednom mestu!
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Vidi molim te neka bude pocetak marta kad sam ja tamo!  :-X

Izvinjavam se sto u drugi plan stavljam razmenu iskustava i povezivanje svih GSSovaca ex YU!
Odlicno!  ole

raca

Da li stara garda GSS dolazi u obzir? Mogo bih da iscimam svog starog da dodje i da zove staru gardu, on je dugo godina bio nacelnik GSS, alpinista, speleolog, skijas... i covjek koji ima iskustava u ekstremnim uslovima ko niko. I danas ima bolju formu od mene. Bio je i GSS na Praci na OI na zenskom spustu.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

vip-jahorina

hehe minjon, dozlogrdilo   :o


Nazovimo druzenje GSSijada  :P

@raca
uh stariji vole da pametuju previse  :-X , ali cu predloziti i to rado

vip-jahorina

i nas par forumasa. zamisli dekija i bokija kako padaju pod stolom dok drugi nisu niti krenuli   devil:(
ili daneta sa onom svjom cigarom u ustima kako dolazi i pita o cemu se radi  (:smijeh:

raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Big_DANE


BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 11 November, 2010, 12:44:01
i nas par forumasa. zamisli dekija i bokija kako padaju pod stolom dok drugi nisu niti krenuli   devil:(
ili daneta sa onom svjom cigarom u ustima kako dolazi i pita o cemu se radi  (:smijeh:

bice nama ko i danetu,nije dane ginekolog ali moze da pogleda  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Odlicna ideja, ako treba pomoc oko organizacije, tu sam!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

cobe

Ideja o susretu je odlicna!
Siguran sam de ce se GSS Srbije rado odazvati na ovakavo desavanje.
Korist od ovakvih susreta za sve sluzbe je ocigledna jer kad tad se dodje u situaciju da je pomoc sa strane dobrodosla. A tu su ovakvi kontakti presudni.
Ekipa GSS u Srbiji vec ima iskustvo u organizovanju slicnih desavanja, pa mozda mozete njih kontaktirati oko nekih detalja.
Naravno da je i veoma vazna podrska ski centra tj OC Jahorina. A siguran sam da je to i njima u interesu.

Samo napred! :bravo::(

Veliki pozdrav