• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Molim savjet

Started by vanjar1, 17 November, 2006, 13:05:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vanjar1


smuèur


vip-jahorina

najbolje Vam je da se posavjetujete sa nasim kolegicama u zadru ili direktno na Jahorini.
Oni ce Vam ponuditi najbolju opciju.
a prije toga bi trebali pogledati nasu ponudu na stranici. www.jahorina.org

vanjar1

Hvala na odgovoru!
Pa upravo sam na toj stranici i tra¾ila, ali jedno je vidjeti u ¾ivo , a drugo na slici!

Svejedno hvala!
;D

Vidimo se!

vip-jahorina

ja bi, bez obzira na broj osoba slijedece kuce izdvoio: M&M, Sarajevska prica, Bosanska kuca, Bijeli Bor, Apartmani Granzov, Ana M, Eskimo. Ostale kuce su tik iza njih.
A sve sto nije u nasoj ponudi, nije jer je prilcno prosto, neuredno ili je vlasnik kuce nekorektan.

vip-jahorina

draga unna,

svidjalo se to tebi ili ne, na zalost je tako. lokacija sator je jedino pravo vieknd naselje na jahorini, ostalo su samo par videnica koje po po razlicitim djelovima jahorine raspodjeljene. Sator je veoma idilican i lijep. staza je odmah u blizini. prodavaonice, kafici, ski skole, "bozicna" atmosfera itd....

sto se tice ostalih objekata, oni ne zadovoljavaju nase standarde i zbog toga nisu u nasoj ponudi. nasi gosti trazi luksuznije objekte.

vip-jahorina

ako nam ne kazes kod koga si bila, necemo znati. mi smo otvoreni za kritike.

u samoj blizini bistrice nema vikendica. prva je zlatko,
i jedna nova sto jos nije u ponudi. ali to je sve relativno "mirno" i van nekih dogadjaja.

"kosutini" apartmani su ipak samo apartmani za 2+2.

unna

Zlatko mi se cini OK.Mjesto je odlicno!Nas je 5,tako da bi odgovarao jedan od apartmana u vikendici.Jos me interesuje da li je  period od 06.01-13.01. slobodan?
Da,zaboravila sam pitati sta znaci da je "sve mirno i van dogadjaja"?

vip-jahorina

od 6-13.1 nema niti u jednoj vikendici mjesta. za taj termin potrebno se u 9 ili 10 mjesecu javiti.
ima jedna nova vikendica u ponudi (nije jos na netu), ali je blizu zlatka. ona je slobodna za 5 osoba.
a jos blize je stazi....

"mirno" znaci da se ne dogadja previse toga. lavina je u blizini. ostalo je ipak u naselju sator.

unna

A jel ta nova slobodna u tom terminu?Kako da dodjem do fotki i ostalih informacija?
Sto se Lavine tice,neka hvala.Ne posjecujem takva mjesta.A Studio mi nije tako daleko...

vip-jahorina

zamolio bi te una da se javis nasim suradnicama u BiH, Srbiji ili Hrvatskoj.
Oni ce ti biti u stanju dati dodatne informacije.

upite mozes slati i putem e-maila ili formulara:
http://www.jahorina.org/kontakt.php