• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

U SUSRET ZIMI JAHORINA

Started by vip-jahorina, 22 November, 2009, 21:00:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Necu doci na sajam  :o
Prije sam visio po svim sajmovima, na kraju sam skonato da je jedini cilj se zapiti negdje, jer su uvijek isti ljudi i ista ponuda.

Bila je nasa ekipa u Bistrici sa tom grupom iz general turista. Bilo je razlicitih agenicja, isli su u par hotela da se potpisu ugovori sa hotelima. Pa cemo vidjeti da li ce se nesto promejniti.
Malo smo procaskali s razlicitim ljudima. Prije svega Sokolovic iz OC-a koji nam je malo i pojasnio da se OC trudi da odradi neke stvari.
Mislim i da jest tako, ipak imamo te nove 6sjede, bice ako ne ove onda iduce sezone topovi. Nece se stati na tome, dalje su u planu topovi po Jahorini, par liftova i 6sjed Praca ... Ima tu jos dosta stvari, ali se mora krenuti sa mrtve tacke. A to se na Jahorini vec uradilo prosle godine.

Osim toga, postavljen je idealan covjek za staze (Lucic). Mislim da se ove sezone ipak napraviti pomak. Isto nas je pozdravio i rekao da redovno prati nas forum. Zato mozemo i dalje upucivati kritike ali i realne prijedloge i savjete. Neki od njih se mozda i realizuju.



skiDeki

Velika steta, ja sam se bas ponadao da ces doci i povesti Hareta da se vidimo!

Takodje, prenesi gosp. Lucicu pozdrave sa foruma i da cemo ceniti njegov savestan rad!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

sto se tice g. lucica, pricao sam se nekim ljudima sa jahorine, svi od reda ga hvale i najavljuju boljitak. mi sa ovog foruma podrzavamo svaciji savjestan rad ali isto tako i kritikujemo one koji ne rade tako. cinjenica je da nekada znamo pretjerati sa kritikama, ali to je sve zbog toga sto jahorini zelimo sve najbolje. pozz i od mene za g lucica.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...