• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kop - sezona 2011.

Started by minjon81, 30 November, 2010, 20:08:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

minjon81

Sezona se otvara za 10 dana!!!

Evo cenovnika ski pass-a


loop

koji je tecaj prema EUR? :)
allways stand sideways!


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

JESUL ONI NORMALNI  :o sezonska 60.000 (to izadje oko 1.000KM, 500€)

Laus


Laus

da da da ...

ali mislim da prvi put ove godine i vredi ...

dosta su ulagali proslih ... jedino jos da se malo urede oni hoteli/apartmani u centru i moglo bi se reci da moze ponovo da bude dobro  ludzatobom:((

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma daj covjece 1.000KM(500€) za nas standard je previse  regge na Jahorini mozes kupit dvije za toliko $

Laus


Big_DANE

Quote from: harison on 01 December, 2010, 08:57:38
ma daj covjece 1.000KM(500€) za nas standard je previse  regge na Jahorini mozes kupit dvije za toliko $

Ma debili Hare....stvarno mi nisu jasni!!!!  600 ojra za SEZONSKU NA KOPU!??!?!?  Sto je puno puno je!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jeste danilo....ali valjda ce nekad smanjiti to kad im dodje iz guzice u glavu.....a takodje Kop je velik tak da komotno mogu spustiti cjene i povecat ce broj gostiju 50%

Laus

ma nece, nemaju kapaciteta u smestaju jos uvek ... ono sto valja je preskupo i cini mnogo vecu stavku od pass-a, a ono sto kosta razumno je trash  :-\

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

e ebem mu kako mi je zao da tako nesto ne radi kako treba.... a meni Kopaonik izgleda ODLICNO  ludzatobom:((

Bojan NS


crniborder

meni se licno vise svidja Jaha od Kopa,ali zato Brezovica na Sari ima najbolje staze...s tim sto su im zice malo sporije nego na kopu... 8)

lega

Ja sam uplatio smestaj na Kopu od 18. marta po ceni od 1550 dinara sa sva tri obroka, sto mu dodje manje od 15 evra dnevno. Mislim da tako nesto ne postoji ni u jednom turistickom centru, bilo da je u pitanju planina, more ili nesto trece.