• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kop - sezona 2011.

Started by minjon81, 30 November, 2010, 20:08:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

lega

Bili juce i pazarili skipass 10 dana u sezoni za 8300 dinara. Sve vreme vejao jak sneg, na nekim mestima ga bilo cak do kolena. Po recima prodavca, topovi bi trebali da puste u rad u cetvrtak ako temperatura dozvoli, kada je i najavljeno otvaranje sezone.

minjon81


mijat

Quote from: lega on 05 December, 2010, 21:15:41
Bili juce i pazarili skipass 10 dana u sezoni za 8300 dinara. Sve vreme vejao jak sneg, na nekim mestima ga bilo cak do kolena. Po recima prodavca, topovi bi trebali da puste u rad u cetvrtak ako temperatura dozvoli, kada je i najavljeno otvaranje sezone.

ovo je nemoguæe  :o ja sam za 8 dana platio preko 10000 dinara

minjon81

Cena je tacna!!!
Ja sad organiyujem da mi neko kupi na Kopu!!!

lega

Quote from: minjon81 on 06 December, 2010, 08:50:25
Cena je tacna!!!
Ja sad organiyujem da mi neko kupi na Kopu!!!
Moras da odes licno da bi te slikali. Moj ortak stize za pola sata na Kop iz istog razloga pa mogu da te spojim sa njim u slucaju da moze da se organizuje bez slikanja.

minjon81

Hvala ti puno, ako je vec otisao, kasno je za spajanje, mogli smo zajedno posto pretpostavljam da je prosao kroz Kv!!!
Valjda nece biti problema posto poznajem neke ljude u Skijalistima...

mijat

Quote from: minjon81 on 06 December, 2010, 08:50:25
Cena je tacna!!!
Ja sad organiyujem da mi neko kupi na Kopu!!!

po kom cenovniku? ja sam kupio skipas pre dva dana i sa svim popustima za 8 dana sam platio 10000 dinara. ne znam na koji fazon je karta jeftinija za 10 dana  :o. pogledaj cenovnik ponovo
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1052.0

DarkoN

Quote from: mijat on 06 December, 2010, 11:05:08
Quote from: minjon81 on 06 December, 2010, 08:50:25
Cena je tacna!!!
Ja sad organiyujem da mi neko kupi na Kopu!!!

po kom cenovniku? ja sam kupio skipas pre dva dana i sa svim popustima za 8 dana sam platio 10000 dinara. ne znam na koji fazon je karta jeftinija za 10 dana  :o. pogledaj cenovnik ponovo
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1052.0
ti sigurno nisi clan nekog foruma vezanog za kopaonik preko kog se dobije mufte ski pass     (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

Quote from: mijat on 06 December, 2010, 11:05:08
Quote from: minjon81 on 06 December, 2010, 08:50:25
Cena je tacna!!!
Ja sad organiyujem da mi neko kupi na Kopu!!!

po kom cenovniku? ja sam kupio skipas pre dva dana i sa svim popustima za 8 dana sam platio 10000 dinara. ne znam na koji fazon je karta jeftinija za 10 dana  :o. pogledaj cenovnik ponovo
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1052.0

Mijate, imas info telefon i pozoves Skijalista pa pitas...
Ovo je valjda neka promotivna varijanta koja se kupuje samo na planini i mozes je kupiti do 11.12.2010.
Zovi pitaj, to je ski pass od 10 nevezanih dana koje mozes potrositi tokom cele sezone!!!

Quote from: DarkoN on 06 December, 2010, 11:19:45
Quote from: mijat on 06 December, 2010, 11:05:08
Quote from: minjon81 on 06 December, 2010, 08:50:25
Cena je tacna!!!
Ja sad organiyujem da mi neko kupi na Kopu!!!

po kom cenovniku? ja sam kupio skipas pre dva dana i sa svim popustima za 8 dana sam platio 10000 dinara. ne znam na koji fazon je karta jeftinija za 10 dana  :o. pogledaj cenovnik ponovo
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1052.0
ti sigurno nisi clan nekog foruma vezanog za kopaonik preko kog se dobije mufte ski pass     (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Kop nema na ovaj nacin aktivne forume!
Samo sam dobila na ovom forumu, kako rece Brera, mufte ski pass... hihihhi
A ovamo cekam da vidim hoce li mi dati sluzbeni, valjda sam zasluzila... A ovaj cu uzeti za svaki slucaj!!!

lega

Quote from: mijat on 06 December, 2010, 11:05:08
Quote from: minjon81 on 06 December, 2010, 08:50:25
Cena je tacna!!!
Ja sad organiyujem da mi neko kupi na Kopu!!!

po kom cenovniku? ja sam kupio skipas pre dva dana i sa svim popustima za 8 dana sam platio 10000 dinara. ne znam na koji fazon je karta jeftinija za 10 dana  :o. pogledaj cenovnik ponovo
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1052.0
Da si pazljivije pogledao cenovnik i malo raspitao znao bi da si mogao da prodjes jeftinije. Elem, ovaj popust koji vazi od 1.12. do 11.12. vazi samo za kupovinu na Kopaoniku. Na beogradskom expo zimu nije bilo moguce kupiti skipass po ovom cenama, sto je velika budalastina jer su mogli da prodaju brdo skipasova. Prodavali su kucice deset posto jeftinije od cene u sezoni, tako da to i nije neka velika povoljnost. Za tu razliku bolje da se ode na Kop i tamo kupi skipas.

BOJAN-BG

pa mijat ima samo 500 kilometara do kopa

zburkos

E prognoza obecava za vikend da skijamo... Raja vidimo se gore...:))))

BOJAN-BG

Quote from: zburkos on 06 December, 2010, 22:07:39
E prognoza obecava za vikend da skijamo... Raja vidimo se gore...:))))

idem sutra da uplatim

Nichifor


mijat

sledeæe godine æe se skipas prodavati u briselu i ko ode tamo imaæe popust  ;D ovo je van svake pameti i bez logike